SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220542

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2240
wiec tak, jestem na redukcji, cwicze FBW.
chcialbym wlaczyc w trening Crossfity, a dokladniej BearComplex.
i tu moje pytanie, jak to zrobic: przed, po treningu, czy moze zamiast ktoregos dnia FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W wolnym dniu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1299
Jaki gainer wziasc na sam poczatek ? cwicze ok. 1 mies i brakuje mi troche nadwyzki kalorycznej. Nie zbyt drogi taki do 100 zl i zeby starczyl na ok. 1 mies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A nie możesz dokupić ryżu,makaronu,kaszy....itd? Tańsze i zdrowsze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 671
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1299
ronie220
A nie możesz dokupić ryżu,makaronu,kaszy....itd? Tańsze i zdrowsze.


Moglbym, ale nie mialbym kiedy tego jesc ;/ od 7 do 16 jestem w szkole ;) biore do szkoly jedzenie w pojemniczku, a gainer doskonale pomoglby mi nadgonic kcal bo wiadomo ze do szkoly nie wezme calego plecaka jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1957
Witam. To znowu ja. I wspomnę, z tego co widzę po raz kolejny o tym drążku: http://allegro.pl/drazek-wielofunkcyjny-podciaganie-pompki-brzuszki-i3085544158.html
Tylko moje pytanie jest trochę inne. Bo mianowicie, czy podciąganie się na tych 'bocznych' uchwytach, działa na te same partie mięśni co podciąganie podchwytem. Mógłbym w taki sposób wykonywać te ćwiczenie w treningu mawashiego? Bo z tego co czytałem, to na tym drążku można sie podciagąć tylko na tych uchwytach, a innego nie mam możliwości zamontować.

Zmieniony przez - teddy bear w dniu 2013-03-21 22:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777661
możesz się podciągać dowolnie na tym drążku a zaangażowanie mięśni zależy od tego jak chwyt zastosujesz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
Od poniedziałku ruszam z nowym planem i chciałbym się przerzucić na stałe obciążenie. Nie miałem okazji jeszcze tak ćwiczyć więc mam kilka pytań.
1. Czy jeśli mam zaplanowane zrobić 5 serii to wszystkie 5 zrobić na stałym obciążeniu czy 1-50%CD 2ga-75%CD, 3,4,5-100%CD stałe obciążenie?
2. Jak dobierać ciężar przy stałym obciążeniu? Czy ma być tak żeby od początku zrobić 10p i ani jednego więcej czy zupełnie na odwrót, że początkowe serie będą lżejsze, a walka zacznie się przy końcówcych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Camozz
Jaki gainer wziasc na sam poczatek ? cwicze ok. 1 mies i brakuje mi troche nadwyzki kalorycznej. Nie zbyt drogi taki do 100 zl i zeby starczyl na ok. 1 mies



Ryż i kasza jest o wiele lepsza, ale skoro już się tak uparłeś.
Do 100 zł kupisz na allegro gainer firmy HI TEC 4,5 kg wystarczy Ci na miesiąc nawet, gdy będziesz pił dwie porcje dziennie lub też w sklepie SFD jest również spoko gainer - SFD - SFD Mass Activator - 3000g za 65 zł, wystarczy na ponad miesiąc stosując jedną porcję dziennie.


Zmieniony przez - Mgugi w dniu 2013-03-23 01:47:05

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium