SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 175937

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Zasady jak w poprzednich czesciach

tylko pojedyncze pytania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2189
Czy jest sens robić FBW jeśli nie mogę wykonywać przysiadów na wolnym ciężarze (brak stojaków), tylko na maszynie Smitha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Kashey

Stojaki nie są obowiązkowe, weź np. zercher squat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2189
Z tego co widzę, to strasznie tam obciążone plecy byłyby. Nie wiem czy byłbym w stanie wykonać to poprawnie technicznie, w sumie biorę małe ciężary na razie, ale i tak nie wyobrażam sobie żebym to zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nawet nie spróbowałeś i jesteś pewny, że nie zrobisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Witam
Jestem w trakcie ułożenia nowego planu i mam pytanie:
Czy jeśli są takie ćwiczenia, jak u mnie np dipsy i podciąganie, a są one już ze mną kilka planów, to mogą one zostać,, czy lepiej je zamienić, a powrócić do nich w następnym planie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Jezeli jest byly przez kilka planow to mozesz zamienic. Podciaganie nachwytem na podciaganie podchwytem. Dipsy na plaska sztangielkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Ale jest to wskazane czy mogę, nie muszę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Zastosowanie innego cwiczenia powoduje silniejszy bodziec dla ciala, miesni niz wykonywanie tego samego caly czas. Zminilbym i wrocil do nich w kolejnym planie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3074
Idzie zima i chciałem czymś zastąpić HIITa. Do tej pory biegałem 3-4 razy w tygodniu. Czy tabata będzie odpowiednia? Chodzi mi głównie o wydolność, kondycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 652
Mam pytanie czy ABS II działa też na skośne i dolne partie mięśni brzucha?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

Wiecej