SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178088

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Siemanko! Od trzech miesięcy trenuje splita, teraz chciałbym zacząć taki ogólny cykl mający na celu redukcje, i mase. Chce teraz przez 6 tygodni robić FBW, póżniej redukcja i tutaj nie wiem, mam walić splita i machać więcej powtórzeń z mniejszym obciążeniem czy jakiś inny typ treningu? Po redukcji chce walnąć do końca roku splita. Redukcja będzie trwała ok. 6 tygodni.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Arros

spokojnie dokoncz kreatyne

co do treningu to oczywiscie nieco zaniz ciezar (1-2 tyg do tylu)

Ziperon

w dziele "odchudzanie" masz duzo o redukcji oraz w dziale "trening dla zaawansowanych" jest dobry art pt "rzezba" i tam wszystko jest ladnie wytlumaczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Dzięki, Sog.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 597
Witam!
Zaczynam cykl na kreatynie. Bedzie trwał 5 tygodni potem niestety 2 tygodnie nie bede mógł cwiczyc. zostanie masa i siła czy wszystko spadnie? Oczywiscie w domu bede pompki cwiczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Jeśli pompki i inne ćwiczenia, do tego odpowiednia dieta to dużo nie powinno wpaść- jeśli olejesz wszystko to szału nie będzie.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 680
A ja tak mam w domu Ekspander, Hantle regulowane max 22 kg coś koło tego , drążek.
I słaby mam środek klatki znaczy no widać "dziure" jak to "zalepić" ? Może wyciskanie leżąc jednej hantli trzymając dwoma rękami? Albo jakieś pompki?

"Bądź jak woda,przyjacielu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 680
znaczy hantle 2 po 11 kg chyba ale moge to "mieszać" rozumiecie . :)

"Bądź jak woda,przyjacielu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Witam :)

Wiosłowanie lepiej nachwytem czy podchwytem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1668
Witam , Chciałbym zapytać czy streching najlapiej robic przed czy po treningu , aa moze w DNT ??

Ave!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
po

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium