SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Ziecius

Plan podałem Ci gotowy, 1-2x w tyg możesz zrobić coś na bic i tric po 1ćw w 2s

W tym planie nie robisz obwodów tylko 4s siadów i przechodzisz do nastepnego ćw

to ile razy w tyg będziesz ćwiczył ? Bo nie wiem jak zmodyfikować.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
spaiter
wolałbym swój trening bo było widać efekty a jak bym się przyłożył, trochę zmodyfikował go i dietę było by jeszcze lepiej:)
teraz będę ćwiczył 2razy w tyg bo przygotowania do sezonu mam ale jak mówiłem pod koniec września już 3razy w tygodniu.
a czy mógłbym ćwiczyć tak pon-10powtórzeń z 60%ciężaru, wt-wolne, śr-5powtórzeń 80%, czw-wolne, pt-15powtórzeń 40%, sob i nd wolne od siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ćwicz 2x to co podałem, tylko w zakresie pow 12-15, możesz poręcze zamienić na wyciskanie hantli poziomo, przerwy 1-1,20min

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
@spaiter
Dwie superserie: podciąganie+pompki na poręczach na każdym treningu będzie w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
podałeś 4ćwiczenia i chyba nie jestem do nich przekonany, wole mój obwodowy. A czy mógłbyś mi powiedzieć czy mój plan jest chodź trochę dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
qwe-sfd

Będzie ok lub pompki + uginanie ramion stojąc, i 2x w tyg nie na każdym

Ziecius
nogi,plecy,klata,barki,bic,tric,łydki

Przysiad
Podciąganie
Pompki na poręczach w wersji na klatę
military press
uginanie ramion
francus
wspięcia

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-07-21 23:37:49

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
spaiter
na nogi zbytnio nie zwracam uwagi tylko robię 2ćwiczenia ponieważ nogi są ciągle eksploatowane a zależy mi na klacie więc dałem ją jako 1ćwiczenie. może tak zostać czy nogi dać gdzieś na środek?
a o to co pytałem "a czy mógłbym ćwiczyć tak pon-10powtórzeń z 60%ciężaru, wt-wolne, śr-5powtórzeń 80%, czw-wolne, pt-15powtórzeń 40%, sob i nd wolne od siłowni?"
może tak być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Zasugerowałeś uginanie ramion - będzie angażować więcej mięśni/będzie lepsze od podciągania? Czy najlepszy efekt będzie przy stosowaniu tych ćwiczeń zamiennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Ziecius

Zaczynamy od największych partii

https://www.sfd.pl/Przysiad_z_przysłowiowym_palcem_w_doopie__żadnych_wymówek_Panowie_i_Panie-t605678.html

Narazie bym tak nie kombinował, jeśli już bardzo chcesz to poczytaj o 15-10-5 WODYNA, w dziale TDZ.

Obstawiałbym FBW, uczył się podstaw, ACT ok, dla początkującego, a potem mozna spróbować FBW.

qwe-sfd

Podciąganie będzie też angażować najszersze, więc jeśli masz gdzieś w planie podciąganie, to zrób uginanie + pompki, jesli nie, to podciąganie możesz zostawić + pompki.

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-07-21 23:43:33

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
Ok, dzięki za wszystko:) postaram się zrobić obwodowy a od listopada fbw bardziej na siłę i masę bo w tedy mamy mniej treningów i przerwę:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium