SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177615

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Witam mam pytanko troche sypnął mi sie plan a mianowicie trenuje 3 razy w tygodniu poniedziałek, środa i piątek dziś wypadło tak ze nie mogłem trenować, czy moge przerzucic trening na jutro a potem od razu w środę zrobić kolejny trening ? Czy w jakiś sposób nie zakłuci to regeneracji i trening będzie miał sens ? z góry thx za odpowiedź zdr.

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja bym zrobił wt czw sob i od kolejnego tyg normalnie jak robiłeś

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
wilusiw tak jak mówisz raz płaska raz skos itd
nie przejmuj się że skos górny robisz 1x bo w każdym ćwiczeniu na klatkę angażujesz górę, dół, środek tylko w poszczególnych ćwiczeniach dajesz akcent na daną część. To samo plecy, barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
też bym tak zrobił jak napisałeś jednak w sobote będę miał dosyć sportowe zajęcie (będę robił w lesie drewno na zimę) i nie chciałem katować klaty tego dnia ;( dodam że we wtorek robiłbym bary a na środę przerzuciłbym plecy z tricem potem czwartek wolny i piąteczek klaciora + bic, jak myślisz da sie tu coś jeszcze przestawic zeby było ok ?

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
ja bym na twoim miejscu klatkę/barki we wtorek barki/klatkę czwartek a placy w sobote albo wcale ja kiedy mi wypadł trening pleców po lesie to zrobiłem je delikatnie a na następnej sesji był ładny skok do góry z tego względu że jak się uzap... w lesie to masz extra trening siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
jak masz splita to możesz dzień po dniu dać, myślełem ze FBW jakieś to wartałoby zrobic dzień odstępu

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Ok dzięki za rady SOG juz nie wejdzie.

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1737
Dzień dobry, chciałbym zapytać czy aeroby wykonywane bezpośrednio po treningu siłowym mają sens? Mniej więcej wyglądało by to tak 40-45min trening siłowy + 15-20min aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
jak to są takie krótkie aeroby to spokojnie możesz zrobić po treningu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
widząc powyższe pytanie zapytam jak długie aero można robic po treningu na redukcji?? ja dochodze do max 35min, może jeszcze byc?? na cxzo nie dam rady dlatego wole po siłowym

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium