SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178083

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 774
ostannie 2 pytanka

siłkę koncze o 22. posiłek po treningowy jest tez jako kolacja. Czy mam dostarczyc W/W? Czy zamiast ginera może być glukoza 1g/1kg m.ciala? A gainerek np. przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
mrow007


jak wykonujesz szrugsy? opisz mi cały ruch i głównie w barkach czy następuje rotacja w barku lub ruchy okrężne itp

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
ale sama glikoza się nada , możesz przyjąć ww w potreningowym ale to musi być też białko szybkowchłanialne

posiłek potreningowy to jeden z najważniejszych posiłków

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
rion10, szrugsy robie zwyczajnie bez żadnych rotacji. Barki troszkę do tyłu i złączam łopatki . Barki do tylu i w góre i łopatki się łączą. Przy szrugsach nic nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3102
Po przykladowym treningu Klatka + triceps robilem aeroby przez 30min czy powinienem uzupelnic wegle czy tylko bialka bo duzo sie nasluchalem na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
reoladed masa czy redukcja?

Na masie robiłem tak: siłowy bcaa aeroby carbo+białko
Na redukcji
tak: siłowy bcaa aeroby białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
czyli musi być jakiś problem w innych ćwiczeniach że bark boli, prześledź ćwiczenia, w których boli gdzieś musi być problem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
No to właśnie pisałem wcześniej, że boli tylko przy wznosach na boki w opadzie. Cwiczenie na tył barków. Takie, że pochylam się jak małysz;d i macham do tyłu tak jakby. I wtedy czuje taki dyskomfort w prawym barku.

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 2011-03-29 16:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
powiem Ci że trudno wyczuć dokładnie co to może być , może dobrym pomysłem byłaby wymiana ćwiczenia na inne, w którym ból nie będzie występował

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
No właśnie, a jakie mistrzu polecasz na tył barku? Powiedz coś, a ja dobiore odpowiednie dla siebie:)

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 2011-03-29 17:16:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium