SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 62330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777969
kamilo.121 nie rozumiem pytania

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 828
to była dokładnie odpowiedź na twoje pytanie ;) ile biore w przysiadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Nie masz stojaków na sztangę?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Ogólnie jakoś trening nie pasuje mi, nie mam ścisłej diety,odżywiam się zdrowo z bilansem na plus a wymiary nie chcą iść, a dobrze mi sie trenuje robiąc więcej parti wciągu dnia niż tylko dwie, niby wiedza na temat treningów jakaś jest bo troche śledzę już te forum ale nie wiem za co miał bym się zabrać i dlatego jadę splitem

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Split jest treningiem intensywnym-więc proste że potrzebujesz więcej jedzenia.
Nie trzymasz się ścisłej diety? Nie idzie-proste.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 62330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777969
ja mimo wszystko stawiałbym, że mało jesz to najczęstszy problem braku wzrostu , bo jeśli trening jest ok , jedzenie ok , regeneracja ok to musisz rosnać

może zmiana treningu rzeczywiście pomoże

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 62330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777969
kamilo.121

troszkę mało, bo w przysiadzie już jesteś na etapie w którym siądziesz zdecydowanie więcej niż jesteś w stanie sobie zarzucić więc jak przejdziesz na 5 x 5 to się cofniesz

pomyśl żeby załatwić sobie stojaki do przysiadów bo to przydatne urządzenie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 656
Mam pytanie, czy wykonując plan typowo na mase spale przy tym troche fatu? Bo raczej bym przybrał na wadzę podczas takiego treningu, ale mogę poświęcić wagę w imieniu lepszej rzeźby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 62330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777969
możesz zgubić tłuszcz budując jednocześnie masę mięśniową , jednak musisz mieć diete bardzo dobrze ułożoną

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Buwiti- Trening silowy na mase od redukcyjnego sie nie rozni Rozni sie tylko ilosc aerobow i dieta

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium