SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179280

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie prezentuje PePo na YT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może i głupie pytanie ,ale ostatnio dużo czytałem o wyciskaniu na klatkę i parę razy zachaczyłem o tekst mówiący ,że nie wolno przy wyciskaniu opuszczać sztangi do samej klatki bo można się nabawić kontuzji barków....Wczoraj spróbowałem zrobić sobie wyciskanie tylko uginając ręce do kąta prostego między ramieniem a przedramieniem ,a potem do pełnego wyprostu....Machnąłem tak 130 z 5 razy?? Czy można takie coś nazwać pełnoprawnym wyciskiem?? Niby nie odczułem różnicy w pompie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pełny wycisk!

od góry do klatki i w góre

najlepiej z malym zatrzymaniem na klacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3102
Ja akurat jak zaczelem cwiczyc duzo rzeczy nie lubiilem ale zaczelem to zmieniac i powiem ci ze dalo mi to bardzo duzo wiec nawet do poprawy kondycji bym sobie poskakal na skakance w twoim wypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 224
Zmieniony przez - Alex123455 w dniu 2011-03-17 13:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3391
Panowie naukę podciągania bardzo szerokim nachwytem chcę rozpoczać od zwykłego opuszczania się. Podstawię sobie ławeczke pod drążek i bede opuszczał się 5sek w dół. Chcę tak robić 3 serie po 10 powt. Mam pytanie czy najlepiej uczyć się od razu z obciążeniem przymocowanym do pasa czy ciężar ciała wystarczy?

Stare wino i młoda kobieta to racjonalna dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 62326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777935
najpierw bez obciążenia i naucz się najpierw pracy łopatek bo ona jest bardzo ważna przy podciąganiu się

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3391
przy opuszczaniu się łopatki mam maksymalnie spiąć do tyłu?

Stare wino i młoda kobieta to racjonalna dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy robic mniej czy wiecej powtorzeni serii ? Zalezy mi na masie bo waze 75kg przy 183cm wzrostu...
Na silowni mowia zeby cwiczyc wiecej seri to urosne a na forum odwrotnei...to jak to wkoncu jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3102
Rion pytanko do Ciebie. Czytalem i duzo slyszalem o aerobach. Teraz juz niedlugo bd robic trening na rzezba oczywiscie dieta itp jest nie wiem tylko czy aeroby robic w dni nietreningowe czy zaraz po treningu normalnym.
Moj trening to:
Pn-Klatka,Triceps
Wt-Plecy, Bicepsc
Sroda- wolne
Czw-Barki, Przedramie
Pt-Nogi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium