SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179213

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3102
Pytanka.
1.Mam diete i brakuje mi w niej troche bialka czy te bialko moge uzupelnic np Ostrivia?.
2. Wiem ze to glupie pytanie ale spytam bialko powinno sie brac jako uzupelniacz diety z tego co kazdy mowi czyli nie ma tutaj nic do rzeczy ze cwicze 6 miesiecy i nie jest zawczesnie? nop kreatyne mniej wiecej po pol roku zaleca sie brac jak jest z bialkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
denis

wiesz co wszystko zależy od problemu ale generalnie mięśnie pleców powinny być wzmocnione całe nie konkretne rejony jednak jeśli miałbym wybrać coś fajnego wybrać to weź pod uwagę takie ćwiczenia jak : ściąganie drążka wyciągu , podciąganie na drążku, wiosłowanie hantlą , wiosłowanie sztangą w leżenie na ławce, wszelkiego rodzaju wiosłowania na maszynach/wyciągach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
1. możesz
2. białko w prochu to uzupełnienie , jeśli możesz dostarczasz z pożywienia tak robisz , jesli nie uzupełniasz suplementem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5558 Napisanych postów 16425 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328901
chcialbym się dowiedziec czemu 2h aerobow w ciagu dnia to za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
co ma na celu robienie 2 godzina aerobów dziennie bo jak dla mnie to strata czasu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5558 Napisanych postów 16425 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328901
no nie wiem, lubie sobie pobiegac ale czy to jakos szkodzi? oczywiscie przed i po biore porcje bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
wiesz jak nie uprawiasz jakichś sportów biegowych na dłuższych dystansach i nie zależy Ci na masie to możesz biegać ale szkoda by mi było mięśni i czasu na dwugodzinne aeroby

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3102
Czyli rion mowisz ze jak brakuje mi te 20-30g bialka to moge smialo uzueplniac ostrowia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
tak jeśli nie jesteś w stanie dołożyć tego z pożywienia , chociaż 30g białka to jest 100-150g kury więc niewiele

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3102
Niby malo ale i tak nie dam rady juz wiecej jest.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium