SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Triceps i po części barki, dlatego zaproponowałem zwykłe pompki na poręczach aby wzmocnić m. trójgłowy

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6253
a moglbym zrobic tak ze: w treningu A dam dipsy w wer. na trica a w B dipsy na klate? a co do unoszenia hantli bokiem 2s to jaki proponujesz przedzial powtorzen, i tak samo ile powtorzen do wyciskania hantli na barki chwytem mlotkowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Ok, może być, tylko w B odpuść triceps

Barki
z "Reguły" lubią dużo powtórzeń (przewaga włókien wolnokurczliwych) można spróbować 12-10 lub 12-15

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777661
bardziej bym się przypatrywał mobilności w stawach barkowych, to jest powód niemożności zejścia całkiem w dół, musisz sam wyczuć zakres ruchu, jak dajesz radę to schodzisz maksymalnie nisko jak nie dajesz rady to wiadomo ograniczasz zakres ruchu

co nie zmienia faktu, że jest to najlepsze ćwiczenie klatkowe jakie istnieje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 381
Witam mam pytanie
1.rok temu byłem u lekarza z kolanami wydałem trochę pieniędzy na lekarza i leki ale nic nie pomogło drugi raz nie chciało mi się już płacić więc to olałem teraz mam problemy ogólnie z kośćmi jak chodzę bolą mnie piszczele nie mówię już o bieganiu,przy graniu w kosza,siatkówkę czy robieniu tricepsa,bicepsa bolą mnie kości w łokciach i nadgarstkach czym to może być spowodaowane

Zmieniony przez - pffffff w dniu 2011-07-05 10:40:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pfffff

wizyta u dobrego lekarza
+ dobry rehab

wydasz troche $ ale warto


a także dobrze sie rozgrzewaj przed tr nie tylko siłowym

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2011-07-05 10:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Staż ?

Przy jakich ćw bolą ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6290
Mógłby ktoś mi ktoś powiedzieć,opisać jak rosną, w którą stronę, jak się poprawia sylwetka , co robią mięśnie poprzez te ćwiczenia. Powiedzmy poprzez a) środkowe mięśnie klatki się rozszerzają ?(klatka sie poszerza) ? . Moze was troche nakierowałem . A najlepiej jakby byly gify co sie dzieje po tym nizej wymienionych cwiczeniach . A namotałem :DD
a) WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ
b) WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ
c) WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W DÓŁ:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6290
Dlaczego podciąganie nachwytem jest lepsze od podchwytem? Prosiłbym o szerszą wypowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Wszystko ładnie opisane jest w Atlasie ćwiczeń

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium