SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Alfonso35 - Powyżej 50kg według przelicznika, jednak często wynik może się trochę różnić- wiadomo, to tylko ogólny zarys.

Chcesz robić masę czy rzeźbę? Bo wszystko jak na rzeźbę a trening chcesz na masę :)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1499
Hmm, więc jeżeli ja wyciskam 12 razy 72kg(więcej nie mam), to jaki jest mój max?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 305
Fileon
Maksymalne obciązenie 96,00 kg
48,00 kg to 50% maksimum 72,00 kg to 75% maksimum
52,80 kg to 55% maksimum 76,80 kg to 80% maksimum
57,60 kg to 60% maksimum 81,60 kg to 85% maksimum
62,40 kg to 65% maksimum 86,40 kg to 90% maksimum
67,20 kg to 70% maksimum 91,20 kg to 95% maksimum
Danze z http://www.kalkulatory.sfd.pl/KalkulatorWyciskania.aspx

Możesz sprawdzić ;)

A moje pytanie brzmi następująco. Gdzie są prostowniki grzbietu/kręgosłupa dokładnie i w jakim ćwiczeniu się je używa? Szukałem u wujka google, ale nie znalazłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1499
mar123zaj

Są wzdłuż kręgoslupa, używa się ich przy martwym ciągu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
ja chcę robić trening na masę, ale przy okazji zrzucić 4kg tłuszczyku. Da się pójść na taki kompromisik?

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 95
mam pytanie w dziale zdrowie powiedzieli że moge ćwiczyc (wyrwany ząb) ale że nie chce żeby skrzep pekł itd to mam pytanie o ile zmniejszyc ciężar??? czy o ile chce? czy np: o 50%??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 905
Witam, z racji tego, że są wakacje i posiadam z rana wolny czas, planuje przejść na split 5dniowy. Szukalem na forum ale jest malo tematow na ten temat, chciałbym usłyszeć opinię na ten temat. Mój staż wynosi rok, sam mam 19lat.

Treningi najchętniej rozdzieliłbym na

-klatka
-nogi
-barki
-plecy

-tric/bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
Czy takie coś na redukcji ma sens 3 razy w tygodniu siłownia a w dnt taki cuś
1 bieg na 60% 3 min
2 przysiady
3 brzuszki
4 pompki
5 pompki na poręczy
6 kaczy chód
to wykonuje narazie w 3 obwodach ma to jakiś sens czy sama siłownia wystarczy znudziły mi się już hiit czy bieganie może być takie coś ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
hej:)
mam 14 lat
178cm wzrostu
58kg
28cm w bicepsie
93cm w klacie
78cm w brzuchu
Jem dużo ale i dużo jestem aktywny fizycznie.zamierzam kupić jakiegoś gainera na mase + dieta żeby zrobić mase. ostatnio jak ćwiczyłem i jadłem ryż itp.to miałem w samym bicepsie 28 a teraz 26.6. Jak to możliwe że mi spadł ?? jak zrobić mase ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Witam,
Chciałem zapytać czy po 3 cwiczeniach na triceps: 3x10 wyciskanie francuskie oburącz, 3x10 to samo w leżeniu i 3x8 prostowanie w opadzie mogę robić pompki na ławkach? Eksperymentalnie dobijałem 4 serie do upadłego tricepsa i zauważyłem że tzw pompy nie było po 15 minutach (nie wiem czy to świadczy o zmniejszeniu intensywnosci treningów?), a wczesniej była. I drugie pytanie: czy jezeli robie 2 podobne cwiczenia w tym jedno w opadzie to opłaca się zmieniać uchwyt? Na przyklad na siedząco nachwyt a na leżąco podchwyt?
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Kto nie ryzykuje nie pije szampana

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium