SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Na sucho czyli bez sterydów anabolicznych? Da się na pewno, ale wymaga to odpowiedniej genetyki, diety, treningu - oczywiście jeśli mówimy o 1-2 lata bo to nie jest bardzo długi okres.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Witam. Dawno nie zaglądałem, więc przy okazji pozdro ludzie ;p.

Pytanie jest takie:Czy mogę zrobić takie połączenie partii:
1.Klata+Plecy
2.Barki+kaptury+nogi
3.Biceps+triceps+przedramie

Chcemy urozmaicić trening i głównie zależy mi na połączeniu bicepsa z tricepsem.
Dodaje, że trening nóg lekki bo jestem piłkarzem i dobijam się na treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Jak chcesz bic+tric, to pasuje zrobić 4dniowy plan
1. Klatka, przednie+boczne aktony barków,
2. Plecy, kaptury tylne aktony barków
3. -
4. Nogi, łydki
5. biceps+triceps

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1991
Mam takie pytanko- Lepiej stosowac np na plecy 4cw po 3 serie czy 3cw po 4 serie? Waszym zdaniem ktory podzial moze dac potencjalnie lepsze efekty?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Efekty powinny być podobne, bo i tak użyjesz podobne ćwiczenia. Większość preferuje:
wiosło, mc, podciąganie po 4 serie.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
po 6 miesięcznym fbw zrobić split na 3 czy 4 dni ?

Czy Diabeł Może Być Zbawiony ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
sanovia

Jak masz możliwość to lepiej na 4 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 564
1. czy białko jest równie potrzebne w treningu na siłę co w treningu na masę?
2. mimo, że mam 19 lat, rodzice nie chcą się zgodzić, abym kupił sobie białko... Sam nie zarabiam, więc nie wiem, jak ich przekonać... Jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
1. Tak. Białko jest niezbędne do rozwoju organizmu.
2. Zamiast kupować białka jedz je w tradycyjnej formie, filet z kurczaka i inne mięsa, tuńczyk i inne ryby itd. Co do przekonania zawsze możesz najpierw kupić witaminy, potem preparat witaminowo-mineralny, potem białko itd. czyli stopniowo przyzwyczajać, żeby podświadomie uświadomili sobie, że białko to też tylko uzupełnienie diety, a nic strasznego.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 564
Też tak na początku chciałem, żeby tylko spożywać białko w jedzeniu, ale nie zaspokaja to całego mojego zapotrzebowania... Dobór diety to dla mnie problem ostatnio, bo po jajkach zaczęło mnie od jakiegoś czasu strasznie mdlić, ryb od zawsze nie jem, więc zostaje mi tylko kurczak i indyk... Co prawda staram się go jadać codziennie ale to nie wystarczy, musiałbym dokupić jako uzupełnienie diety...


Jeśli jednak już dałbym radę namówić rodziców: czy takie białko należy spożywać codziennie i czy do prawidłowego rozwoju mięśni potrzebne jest zaspokojenie całego zapotrzebowania? (w moim przypadku 2g białka/1kg masy ciała: ok 150g)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium