SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179800

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
rion10 nom chyba źle zaplanowałem, albo siły spadły przy obciętych kcal, wiec sobie zmniejsze ciężar.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
PK_Kaczor

Tak informacyjnie HST to mutagen FBW , i raczej polecany dla ludzi z konkretnym stażem, nie dlatego że działac nie bedzie ale dlatego że u początkujacych sprawdzaja sie swietnie inne metody.

najlepsza metoda to najprostsza metoda do stopnia wytrenowania.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
spróbowałem sobie tego systemu i mi sie spodobał wiec go skończe i pewnie dalej bede jechał tym systemem lub jakimś FBW.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6530 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
hst złe nie jest jednak jakoś nie przepadam za planami o tak niskiej objętości

trzeba jednak dobrze i realnie zaplanować progresję bo to bardzo istotny element

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
teraz zdazyło mi się źle dobrać do redukcji (pierwsza w życiu moja redukja), następnym razem dobiore lepiej ciężar i bedzie wszystko ok.
chyba zeby teraz nie zmniejszac ciezaru tylko dać 1 serie a w drugiej tyle ile dam rade lub wcale??

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6530 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
ale wówczas zaliczysz upadek mięśniowy a nie jest Ci on potrzebny

przy redukcji ciężko przewidzieć jak dobrać ciężary zwłaszcza, że jak przytniesz składników odżywczych za dużo to po prostu nie masz mocy na trening

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale na pw to nie łaska odpisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6530 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
jak to ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiadomke wczesniej wyslalem chyba ze nie doszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6530 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
napisz jeszcze raz bo gdzieś zaginęła

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium