SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179099

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
Dziwne polaczenie, ale raczej bym go nie polecal, poniedzialek bedzie zawsze przeladowany:p zreszta ciezko wyizolowac najszerszy od prostownikow i vice versa. Lepiej robic pon nogi+brzuch, sr klata+plecy(w superseriach fajnie wchodzi), piatek barki bic tric(bic i tric tez superserie)

Najlepiej to wykmin jeszcze 1,2 dodatkowe dni, ale zapewne nie mozesz skoro tak kombinujesz...

Zmieniony przez - Pesymista w dniu 2011-07-18 00:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
philips91 jaki staż na siłowni?
Insert07 będzie dobrze na 2 zestawach:) skup się na podstawowych wielostawowych ćwiczeniach typu przysiad, mc, military press itp. ułóż plan, my ocenimy choć w twoim przypadku wystarczył by jeden zestaw.





a tak wgl. to co myślicie o czymś takim:?












Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-18 09:58:34

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-18 09:59:08

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-18 10:13:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Dobra więc będzie to FBW z 2 zestawami (a,b) będzie to trening 5x5. Jeszcze tylko nie wiem jednego bo z tego co wiem to trenuje się to z 1 dniem przerwy to wychodzi w sumie 3 w tygodniu, da się w jakiś sposób to pogodzić by były 4 dni ?

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Insert07

Oczywiscie że moga byc dwa , kwestia by zawierały podstawowe boje nie jakies bajery, druga sprawa ważne na dzien dzis żebys zadbał o wiecej czasu na wypoczynek lepsze jedzenie, a nie wiecej treningów juz ci o tym pisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
O tym że ma zawierać podstawowe ćwiczenia nie musisz mi pisać, wolałbym chodzić 4x bo po prostu lubię chodzić ale większość postów przekonuje do tych 3x to zostanę przy tych 4 dniach regeneracji.
Interesuje mnie styl treningów jakim jest 5x5, chciałbym go wypróbować tylko nie mogę znaleźć tematu z tym treningiem bo te podwieszone linki w dziale dla początkujących nie działają.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
mi normalnie działa tu masz rac INVERSONA

https://www.sfd.pl/[art]_Full_Body_Workout_5x5-t395867.html

tu masz dwa drsguata- czyli traktor

https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny-t380753.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Dzięki za lekturę. Jak coś wyniosę z tego artykułu to wstawię tutaj mój plan do kontroli.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
staż 3 miesiące i ułożyłem sobie fbw,

trening A
-Przysiady ze sztangą 3s x10
-Wyciskanie sztangi leżąc poziom. 4s x10
-Podciąganie na drążku 3x max.
-Wyciskanie sztangi z klatki 3s x10
-uginanie sztangi stojąc 2s. x10
-pompki na poręczach 2s. x10
-brzuch - niewiem co dać na brzuch?

trening B
-martwy ciąg 4s. x6
-wyciskanie hantli na ławce skos. 4s. x10
-hack maszyna 4s. x10
-wyciskanie hantli (barki) 3s. x10
-uginanie przedramion z supinacją nadgarstków 2s. x10
-wyciskanie francuskie sztangi 2s. x10
-szrugsy 2s. x10
-brzuch - jw?

tak może to wyglądać, temat jest rownie zamieszczony w trening dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
Siema, takie głupie pytanie... Jeżeli w niedziele ominąłem trening pewnej partii to w dziś robić tą co nie zrobiłem w niedziele czy poprostu zrobić to co miałem dziś zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
NIE ZAMIESZCZAĆ TUTAJ PLANÓW TRENINGOWYCH, ZAKŁADAJCIE NOWE TEMATY, TUTAJ ZADAJEMY TYLKO POJEDYNCZE PYTANIA

mks123

Rób to co miałeś dzisiaj, a jak wygląda tygodniowy rozkład ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego:

Następny temat

Pytanie, proszę o pomoc.

WHEY premium