SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205220

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Dokladnie tak jak w temacie i poprzedniej czesci. Pytania na "raz dwa" kierujcie tutaj.


pozdrawiam i zycze milej wspolpracy

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1955
Ja osobiscie zasuwam na treningi tajskiego - bardzo wytrzymalosciowe , 3x w tygodniu silka fbw , 5 razy brzuch i daje rade :) Biegajac tez pracujesz nad brzuchem i to nawet w duzym stopniu , rzeczywiscie moze lepiej nie dokladaj nic bo sie przetrenujesz pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
Siema mam pytanie po ilu treningach moge zobatrzec jakies rezulaty??????trenuje poniedziałek wtorek czwartek piatek sobota po 2 godz.

Dziekuje za odpowiedzi:D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Damianos17


Nikt nie jest jasnowidzem, nie podales zadnego podstawowego info o osbie, wiemy tyle ze trenujesz 5x w tygodniu po 2h, czyli juz robisz podstawowe bledy.

Zbyt duza ilosc dni treningowych, zbyt dlugi czas treningu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
To pytanie na raz dwa ale ciezko objac to liczba. Zalezy od tylu czynikow ze nie ma na to schematu "kiedy" , zaden algorytm tego nie wskaze odpowiednio. Dieta, jakos treningu, jego typ, regeneracja, genetyka, ewentualna suplementacja to tak na szybko. Wiec jak widzisz trudno to ocenic ale to sport dla wytrwalych i czasu potrzebuje nadzwyczaj duzo by osiagnac cel.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
To ile powinienem trenowac tygodniowo????????????zeby były fajny efekt, bardziej mi chodzi o zeźbe i o mase:D

Dziekuje za odpowiedzi:D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27667
zdecyduj się c zy rzeźba czy masa... 3-4 w tygodniu to chyba najlepsze rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
To zalezy od stazu , zaawansowania (wynika na to ze jestes laikiem, bez obrazy oczywiscie) , diety i tego o czym pisalem ja i kolega wyzej. Wiec jesli oczekujesz obszernej pomocy nie robmy tutaj pogawedek bo zamieni sie to w "Twoj" temat.



pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
Dzieki panowie wilekie za info pozdro:D:D:D:D

Dziekuje za odpowiedzi:D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Elo

Mam sprawę, mam już zdjęty gips i mnie świeżbi, by popompować trochę

Lekarz powiedział, że o podciąganiu, pompkach, siłowni mogę zapomnieć na okres roku kalendarzowego... Czyli teoretycznie mógłbym iść na siłkę we wrześniu .09.

Może pójść do sportowego lekarza? Może nie trzeba takiej przerwy?

Chodzi mi o porady, czy ktoś miał podobną sytuację jak ja...


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Najlepsza jest konsultacja z lekarzem badz kilkoma niz start przedwczesny i co za tym idzie kolejny gips. Wresien 2009 to praktycznie rok czasu az dziwne ze wykluczyl u Ciebie tego typu wysilki. Ja po zlamanym nadgarstku jeszcze jak gralem w pile czekalem tydzien i na wlasne zyczenie sciagalem i gralem w pile z bandazami. Ale reka byla wtedy na wage zlota choc ucieli mi cale odszkodowanie bo zdjalem gips. Po meczu zakladalem z powrotem i sie zroslo a ja po niedlugim czasie od tego wypadku zaczalem powoli start na silce. Jednak konsultowalem to z lekarzem rodzinnym . Choc do teraz pewien ciezar przy wyciskaniu na klate mnie ogranicza nie silowo a wlasnie ze wzgledu na ten nadgarstek.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
Mam pytanie jaki polecacie trening na żeźbe????????? z gory dziekuje

Dziekuje za odpowiedzi:D:D:D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium