SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Mam pytanie, ćwiczyłem ACT (6tyg) teraz skończyłem FBW (około 3 miesięcy) i teraz zastanawiam się czy Split, HST czy dalej FBW ?

Sprzęt podstawowy": ławka, drążek, stojaki, prasa do nog, modlitewnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 957
Czy można trenować górną część ciała na masę, a nogi pozostawić do indywidualnego treningu na 100m(siłę) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 401
Witam, mam pytanie. Czy godziny w których trenuje mają jakiś wpływ na sam trening? Chodzi mi o to czy jest jakaś różnica pomiędzy treningiem rano a np. wieczorem? Coś kojarzę, że rano ma się chyba mniej siły a poza tym jest coś jeszcze?

Trenuje 3 razy w tygodniu; trening na masę. Dla początkujących :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
Witam!!! Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi na czym polegają serie schodzone?? Np. w serii pierwszej wykonywać jedno zejście w drugiej serii dwa zejścia?? Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Rebrek
jest taka różnica jak napisałeś, czyli popołudniu ma się najwięcej siły i tyle, ale to żadna ogromna różnica
jest wiele osób trenujących rano np. z powodu braku czasu.

kolarek19 można ale liczyłbym się z tym, że nogi mogą odstawać od reszty ciała jeżeli chodzi o masę.

Viren opcji jest wiele, proponuję fbw 5x5, lub split partia 2x/tydzień.

druith nie zaszkodzi, ale jest to zbędne, jeżeli będziesz dobrze trzymał michę to żaden gainer Ci nie będzie potrzebny.

sobciu1994 nie można przestać rosnąć od ćwiczeń na siłowni, no chyba że byś używał ciężarów grubo ponad swoje możliwości, to jest tylko mit matek i babć.

.fresz
1. jedyna opcja to dwóch partnerów którzy by Ci sztangę na plecy zarzucali, ale przy większych ciężarach odpada, zainwestuj w stojaki.
2. wszystko się da, ale moim zdaniem bez sensu.

bercikk5 moim zdaniem szkoda kasy, lepiej coś innego kupić, nie warto kupować specjalnie modlitewnika po to żeby sobie bicepsa poćwiczyć.

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 312
Mam pytanko do expertów; no więc nigdy nie trenowałem, słaby ogólnie fizycznie (np zero wyczynów na WFie) Teraz skończyłem szkołę, poszedłem do pracy też mało fizyczna (listonosz). I mam ochotę poprawić to co ze sobą zrobiłem nie jestem jakiś gruby czy coś lecz mam fałdy tłuszczu i no słabiutki jak już wspomniałem. Mam 170 cm i waże 75 kg a no i 20 latek juz mam xD. Chciałbym wiedziec co najlepiej trenowac na początek ?? Pozdro.

!! Grunt To Motywacja !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
Mam pytanie - czy pomoże ktoś mi ułożyć trening i spojrzy na ten, który sam sobie przygotowałem? link do treningu
https://www.sfd.pl/Trening_do_oceny_dla_początkującego__Proszę_o_pomoc-t524387.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
szczoti zapraszamy do tematów podwieszonych w tym dziale, jak i w odżywianiu

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
siema, od wrzesnia ruszam pelna para z silownia, dlatego mam pytanie czy od poczatku moge brac jakies odzywki typu bialko, kreatyna czy cos w tym stylu czy narazie na sucho jechac majac jakas okreslona diete? ja chcialbym osobiscie cos na starcie zapodac,szczegolnie na mase ale wole sie specjalistow najpierw zapytac czy to jest wskazane,za odp z gory dziekowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
zapomnialem jeszcze dodac ze mam 24lata i uprawiam duzo sportow takze jestem w miare sprwany fizycznie,chodzi mi glownie zeby zrobic mase gdyz waze 67kg przy wzroscie 182cm:(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium