SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206154

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecić mi trzeba dobre białko w cenie do 130 zł (z przesyłką) na uzupełnienie diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
ćwiczę codziennie przez 4 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Siema pracuje 8 h na nogach, czy powinienem uwzglednic trening lydek przy FBW na rzezbe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
Co daje większa długość gryfu prostego? Wydaje mi sie ze chyba tylko to ze mozna bardziej szeroko ręce rozstawić podczas trzymania.
No chyba ze cos jeszce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadaje tu lamerskie pytanie zeby nie robic tematu nowego jak jest fbw dajmy na to
ZESTAW A:
przysiady x3
wioslowanie x3
wycisaknie lezac x3
wycisaknie sprzed klaty x2
wyciskanie francuskie x2
wspiecia na palce x3

to robic od razu 3 serie po 6 powtorzen czy 6 powtorzen, nastepne cwiczenie, i potem wracamy po takim obwodzie do kolejnych 6 powtorzen pierwszego cwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14880
Siema!

Mój staż wynosi 10 miesięcy. Przez ten czas robiłem praktycznie cały czas FBW( wiadomo ,że zmieniałem ćw, ilość serii itp. również spróbowałem skróconego FBW) .

Chciałbym teraz przejść na splita, lecz zastanawiam się która wersja będzie odpowiedniejsza dla mnie - partia 1x tyg, czy 2x tyg. Wiele osób mówi radzi split z partią 2x w tyg, lecz chciałbym posłuchać waszych opinii.

Wiek:16 lat, waga :ok. 65-65 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3218
czy bo aerobach spali mi się tłuszcz na klatce persiowej i jaki do zajmie okres ccasu z aerobami bo 20minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 121
mam takie trochę głupie pytanie(nowy jestem) ale cóż... czy podczas trenowania danej grupy mięśni np załóżmy przedramię mam je cały czas napinać podczas tego treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2461
Co da lepsze efekty na wyskok ćwiczenie planem wyłącznie na wyskok np: jakiś super dunk czy np ćwiczenie z ciężarami tak jak na masę?...

[Życie to sport, życie to walka]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1162
Witam :) O ktorej najlepiej robic ABS II? Bo robie wieczorem ale nie wiem czy dobrze :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium