SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205317

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 778
siemano,
mam pytanie, otóż przy wyciskaniu na ławce lub innych złozonych cwiczeniach typu martwy, wiosło itd, całą uwage poświęcam poprawnej technice, oddychaniu i skupieniu na dynamice, i własnie wtedy(w trakcie cwiczenia) nie jestem juz w stanie liczyc ilosci wykonywanych powtórzen, poprostu odkladam ciężar wtedy kiedy wiem ze nie dam rady pocisnąc kolejnego powtórzenia...
w rozpisce formalnie powinienem robić 10 powtórzen, ale pewnie robie ich okolo 8-12 :D, czy to moze miec jakiś nie korzystny wpływ na moje mieśnie?
może to pytanie jest lamerskie, no ale trzeba miec pewnosc W KONCU ZDROWIE NAJWAZNIEJSZE :D

Nie możesz być silniejszy od przeznaczenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
spokojnie po woewnym czsie wyrobi Ci sie instynktowne dbanie o technike i skupisz sei na powt

wazne zebys miescil sie granicy 8-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 778
Ok to git :) bo troche mnie wkur... ta moja nieudolność liczenia powt. :D dzieki

Nie możesz być silniejszy od przeznaczenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2064
Czy jeśli ćwicze cały czas z tą samą liczbą serii i obciążeniem, a co trening dodaje 1 dodatkowe powtórzenie, to ćwicze bardziej na mase czy na rzeźbe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nie ma podzialu zezba / masa a szczegulnie w liczbie powt.

najlepiej zwiekszac ciezar bo miesnie reaguja nalepiej w okreslonych przedzialach powt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2064
Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. wg. planu mam sukcesywnie zwiekszac powtorzenia z treningu na trening. Tylko mnie ciekawiło czy tym sposobem bardziej mase zyskam czy rzeźbe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
mase czy zezbe zyskasz zadecyduje dieta !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2064
Uhm niby tak ale robi sie przeciez trening na mase/rzeźbe/siłe i robi sie rozna ilosc powtorzen. Malo sie znam ale z tym to juz sie pare razy spotkalem :s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Uhm niby tak ale robi sie przeciez trening na mase/rzeźbe/siłe i robi sie rozna ilosc powtorzen. Malo sie znam ale z tym to juz sie pare razy spotkalem :s

Przykro mi, ale byłeś w błędzie. Ilość powtórzeń nie wpływa na ukierunkowanie treningu. To są bzdury ze średniowiecza

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Niby tak w teorii a w praktyce jest roznica tak nieznaczna miedzy podzialami ze nie warto sie nia przejmowac (chyba ze chodzi o sile wtedy jest zalecane malo powt z ty m ze tez zmiana jest niewielka)

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2009-04-24 22:05:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium