SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Kwadratowy

Fronty ok, ale jaki martwy ciąg/ bo jest wiele odmian.

Jesli mówisz o klasycznym mc, to nie zbyt go widze przy frontach na treningu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109
witam .ponieważ mam brzuch trochę za duży,,nadwaga,, a nieda się jednocześnie stracić go i zbudować masę (ćwiczę trzy razy w tygodniu standardowy cykl na masę)mam pytanie czy taka opcja ma sens mianowicie:
przez 8 tygodni chcę budować masę mięś.,a następne 4 tygodnie zająć się odchudzaniem ogolnie aerobami.czy nie stracę wszystkiego co wypracowałem na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
Małe pytanko. Jest taki mięsień. Nieco nad miejscem gdzie plecy dzielą się na dwie części, mianowicie w okolicy krzyża. I tutaj moje pytanie. Jak ten mięsień się nazywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bery89
Tak, mówię o klasycznym MC.
Znaczy, nie mo.że być na jednym treningu wykonywany z przysiadami ze sztangą z przodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
Która progresja w zakresie 12-8 jest lepsza 12/10/10/8 czy 12/10/8/8???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5573
jako że nikt mi nie odpowiada pisze jeszcze raz:P robie trening obwodowy wyglada on tak

brzuchy 20
wspiecia na palce 1 noga 20
przysiady na 1 nodze 20
wioslowanie hantlem 15
pompki klasyczne 20
wyciskanie hantli 15
uginanie na bic 15
pompki na tric 10
uginanie nadgarstkow z hantlem 15

niemam cwiczenia na prostoniki a są słabe, chce dodac cwiczenie tzw. babke - sklony przod tyl z ciezarkiem. tylko niewiem w ktorym miejscu powinno ono byc ?? HELP :)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Bench

nie ma różnicy


damian89r

skorzystaj z gotowego planu i tyle, nie wiem co ty tu wkleiłeś.


Kwadratowy


Znaczy, nie mo.że być na jednym treningu wykonywany z przysiadami ze sztangą z przodu?

ja nie uznaje żadnych twardych reguł.
Więc nie powiem ci tak/nie.

To zależy od wielu czynników, jak nie widze treningu, nie wiem nic o osobie dla ktorej trening jest przeznaczony, nic nie moge powiedzieć, bo jasowidzem nie jstem.





Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2009-03-12 19:15:15

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4201
Podbijam:


Witam. Jestem w trakcie budowania masy, w sumie juz jakies 6 miesiecy. Dieta oczywiscie jest, zbilansowana. Mam pytanie, czy trening 5 razy w tygodniu kazda partia w inny dzien nie zaszkodzi podczas budowania masy? Generalnie chodzi mi o regeneracje, robiac jednego dnia biceps, drugiego np plecy, czy nie bedzie to kolidowało ze soba? Ponadto czy po treningu w godzinach 20-21.30 moge bez obaw zjesc posilek bogaty w wegle o wysokim IG(czyt. ryz bialy)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 732
Witam mam takie pytanie - ktoś mi kiedyś tam mówił, że jak się robi triceps a później biceps na jednej sesji treningowej to, któryś mięsień chyba triceps się bardziej rozciąga - czy jest to prawda?

Kiedyś tak nawet spróbowałem to było na samym początku mojej zabawy z siłownią i jak sobie przypominam to przy robieniu bicepsa (juz po cwiczeniach na triceps) miałem odczucie, że coś mi tak jakby blokuje. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Nie siła lecz wytrwałość czyni wielkie rzeczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5573
Bery89 to jest gotowy plan obwodowy ktory polecal chyba mawashi? nie pamietam... tylko chce dodac to tego cwiczenie na prostowniki bo mam słabo rozwinięte i sie garbie. niewiem w ktorym miejscu powinno byc to cwiczenie ?? czy po wiosłowaniu to robic czy kiedy ?

;)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium