SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207274

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aeroby + redukcja
na poczatek AEROBY!!
a ile masz latek chlopczyku?

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2009-04-06 20:53:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 987
ja trenuje już ponad rok... mam pytanie czy trenując 4 razy w tyg mógłbym 3razy trenowac klatke?? czy jest to za duży wysiłek dla klatki i już wogóle nie będzie rosła??

trening*dieta*POTĘGA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
to zalezy jaki trening stosujesz, jesli masa to 3 razy to stanowczo zaduzo, mięśnie nie mają odpowiednio duzo czasu na regeneracje po intesywnym treningu, jeżeli robisz rzeźbe to 3 razy w tygodniu mozesz ćwiczyc, oczywiscie mniejszym ciezarem wiecej powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam pytanie;] Dietę mam plan dobry tez z korektami już. Brak efektów co teraz? Staż 1.5roku ;] Wiek 15lat co jescze podac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 987
no w końcu lato idzie to trzeba rzeźbic:D czyli 3razy w tyg mogę robic jakiś split cwiczeń że np:
w pon:
1) Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 5 x 12 - 5
2) Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej lub na maszynie 4 x 12 - 6
3) Rozpiętki na ławce poziomej 3 x 8 - 10
w śr:
1) WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W DÓŁ 4 x 12-6
2)ROZPIĘTKI W SIADZIE NA MASZYNIE 4 x 12-8
3)KRZYŻOWANIE LINEK WYCIĄGU W STANIU 3x 12
w pt:
1) Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 5 x 12 - 5
2) Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej lub na maszynie 4 x 12 - 6
3) Rozpiętki na ławce poziomej 3 x 8 - 10
Jak?????? mogło by byc?? w środe bym klatki tak bardzo nie przemęczał....

trening*dieta*POTĘGA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 987
SebMar90 dzięx:)

trening*dieta*POTĘGA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
jakie sa gowne zalozenia treningu na rzezbe ale bez redukcji bo jak wiadomo spalajac fat miesnie tez lekko leca. JAk to wyglada odnosnie budowania silnych nie duzych i wyrazistych miesni? 2x tydz partia plus dieta na lekki plus ?

trening pod sile czy jednak z duza iloscia pow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
trening na siłe raczej rzeżby ci nie da ponieważ robisz malo powtorzen duzymi cięzarami tak 80% max ciezaru, a trening z duzą ilością powtorzen pomoze ci nabrać wytrzymałosci i wyrobic zarysy mięśni, tylko zeby rzeźbic musisz miec z czego czyli mase, posłuze sie przykladem z forum z jedfnego z tematu(to tak jaby robiono rzeźbe z cienkiego drzewa i po wyrzeźbieniu nie zostalo by zniego nic)a przy robieniu rzeźby obwody sie troche zmniejszają tyle mi jest wiadomo to jest moja wiedza ksiązkowa, reszte mozeciesie dowiedziec od specjalistow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 987
mogę sie coś dowiedziec od kogoś konkretnego??

trening*dieta*POTĘGA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
sibula88


Ale co? Jeśli chodzi o Twoje poprzednie pytanie to załóż nowy temat. Albo lepiej - nie zakładaj.

Poczytaj posty podwieszone i zapoznaj się z regulaminem.

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium