SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206702

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3772
Cześć all ;)

Mam pytanie:

Jak wiadomo zbliża się lato, a tym samym wakacje... i czy mógłbym zacząć ćwiczyć trening masowy (FBW) przez te 2-3 miesiące, czy lepiej poczekać do okresu jesienno/zimowego ? Mój staż to 2 miesiące i ćwiczyłem w styczniu i lutym tego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Możesz śmiało zacząć FBW.

Mam pytanie dlaczego jak ćwiczę i po ćwiczeniach częsą mi się ręce? Za dużo ciężaru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 177
moglby ktos ocenic moj plan ? zalozylem swoj temat jest w tej chwili na drugiej stronie dzialu trening dla poczatkujacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
Też mi sie trzesa ale juz sie przyzwyczajiłem, to znaczy ze miesnie zmeczyles

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3772
Serce21 nie odpowiedziałeś mi w pełni ;] pytałem czy nie lepiej poeczekać poprostu do zimy i ćwiczyć na mase, bo latem to trochę dziwnie chyba masować :F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5183
dzięki za odpowiedz :)

never back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
zaczynam redukcje i mam pytanie jak rozłozyc te czynosci siłownia aeroby i hit czyli wszytko ze bys spalic a najlepiej łaczyc wiec uzwgledniam wszytko wiec trenig siłowy to pon sroda piatek (niestety wybiłem reke w nadgarstku i musiałem przestac i nadal nie cw.ale jak dojde do siebie od razu wracam) abrzuch moge robic wiec mysle a6w weidera powino wspomoc palenie brzucha ?ale teraz własnie problem jak aurobowy stosuje sie w dni trenigowe czyli pon sroda piatek a hit ? moze wtorek i czwartek , 1 redukcja moja moze tak byc czy czegos za malo lub za duzo

Zmieniony przez - konrado9 w dniu 2009-06-01 08:59:01

Zmieniony przez - konrado9 w dniu 2009-06-01 09:00:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Kuchar21

mase mozesz robic nawet przy +40st C o ile bedziesz trzymal diete

konrado9

najprosciej aeroby po treningu silowym a HIIT w DNT rano po 1 posilku do tego mozesz dodat TABATE raz w tyg

co do A6w nawet nie zaczynaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
dla czego nie ? to co innego na brzuch abs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 308
WItam

mam problem ze stawami barków, ciezko jest mi na nie cwiczyc, na silowni nie mam wyciagów dlatego przy cwiczeniach ze sztanga odczuwam bardzo silny ból w barkach. czy da sie cos z nimi zrobic? np glukozamina czy to pomoze?

Jak moge to pomoge

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium