SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206786

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
Mam 2 pytania:
Jesli chodzi o FBW i chce sobie zrobic 2 sesje czyli A B A / B A B to czym sie maja te 2 sesje roznic?

Czy stosowac taki sposob ze robie 3 serie to robie 12 x 10 x 8 ze zwiekszeniem ciezaru, czy robic 10 x 10 x 10, no i ewentualnie w jakich cwiczeniach ktory sposob stosowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Witam, przez 9 miesiecy stosowalem plan SPLIT na mase, aktualnie robie FBW na rzezbe niedlugo za 2 tyg planuje zmienic trening, jednakze nie wiem za co sie zabrac dziennie pracuje 8h na nogach pon-piatek, moglibyscie mi zaproponowac jaki styl treningu? Arty przeczytam, myslalem o FBW na mase jednak trudno mi z tym wszystkim sie obeznac pozdr.

Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2009-07-19 12:58:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam. Mam pytanie odnoście A6W. Mam plan treningowy przeznaczony na wykonywanie ćwiczeń codziennie, bez odpoczynku w ostatnim dniu tygodnia, ale moje pytanie brzmi: Czy mogę wykonywać 2 cykle w jednym dniu? To znaczy, jeden robie rano drugi wieczorem co znacznie skróciłoby czas wykonywania tych ćwiczeń do połowy, bo robiłbym 2dni w jednym. Pytanie może wydać się głupie, ale proszę o odpowiedź :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
suchy255 zależy od dyscypliny i przeznaczenia gryfu

wielkityra 3 serie po 6 powtórzeń [rób więcej powtórzeń]

Medwa https://www.sfd.pl/temat414311/ 

kazio17 odpowiednia dieta + aeroby, inaczej nie da rady, drugiej części pytania nierozumiem

koler12 niby jak chcesz podnieść ciężar?? Bez używania mięśni?? Pozatym zajmij się plecami, nogami, klatką.. a nie się w przedramię bawisz …

karmel27 na pewno wyskok sam w sobie musisz ćwiczyć, natomiast osoby przerzucające metal cechuje spora skoczność wśród grona sportowców, np. kumpel gra w siate, ja ćwicze na siłce i skacze wyżej niż on także na pewno warto

enT3R po treningu, ale wieczorem też styka

xxskaxx sesja A i B różnią się ćwiczeniami jakie podczas nich wykonujesz, jeśli o to Ci chodzi ?/

rób tak jak uważasz za najlepsze, niema jednego super sposobu, każdy reaguje inaczej,
ważne byś zwiększał ciężar co trening/tydzień a sposób zależy od Ciebie

Kilaazz rzeźba po 9 miechach to niezbyt dobry pomysł, zrób full body albo splita partia 2x na tydzień. Zależy też ile dni możesz poświęcić na trening itd. Ale niezależnie od treningu micha musi być ;]

Lukasz90_ myślę że każdy odradzi Ci robienie tego planu, poprawia on jedynie definicje górnych partii brzucha, po za tym brzuch tak jak każdy mięsień potrzebuje odpoczynku.
Ćwicz brzuch z obciążenie a efekty będą dużo lepsze niż po a6w, Ew. ABS II też jest dobry
A wracając do twojego pytania to stanowczo NIE

PS : zacznijcie używać wyszukiwarki

pozdro.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Powiedzmy ze ten moj plan na rzezbe jest bardziej taki pseudo-rzezba robiony jako FBW, 9 miechow masowalem na splicie, chcialem na rzezbe zrobic maly cykl w FBW 2-3 tygodniowy a nastepnie znowu sie wziasc za masowke, z dieta wszystko wporzo moj problem wiaze sie z planem treningowym bardziej, chcialbym wziasc sie za cos konkretnego, SPLITa robilem 9 miechow i nie wiem czy jest sens dalej robic splita, na silke licze jakies 3dni/tydzien chociaz plan 5 dniowy od pon do piatku rowniez by mnie zadowolil jezeli mialby sens oraz przynosil rezultaty, czekam na odp i dzieki za uwage
Podczas robienia splita zamienialem cwiczenia co pare tygodnii, nie robilem tego samego ciagle.

Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2009-07-19 15:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
cześć jestem ektomofikiem...no i cwicze na silowni juz od 6 miesiecy i nie mam pojecia jaka diete mam stosowac..czy moglibyscie napisac mi co najbardziej powinienem jesc..dodam ze mam 16 lat...i czy mam brac jakies suplematy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
tomb21 zajzyj do dzialu "odzywianie" a w skrocie to bialko (piersi z kuraka, jajka), weglowodany (ryz,makaron), tluszcze (oliwa,orzechy) to bylo w streszczeniu reszte doczytasz,znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
No tak czyli np w sesji A np na klate zrobie wyciskanie na plaskiej, na bicka uginanie z hantlami a w B np na klate pompki na poreczach a na bicka uginanie z sztanga lamana?

I jeszcze jedno pytanie:D dzisiaj wyciskalem wlasnie na klate i nie wiem dlaczego czulem jakis ból w okolicy prawej lopatki, jest to chyba dokladnie miesien miedzy kregoslupem a lopatka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
witam chce sie zapytać czy robienie pompek coś daje????????

wiatm chce się zapytać czy codzienne robienie 30 pompków wystarczy aby klatka piersiowa mi sie powiększyła?????

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1155
witam :) mam takie pytanie : czy warto trenowac 5 razy w tygodniu ??? (mam duzo czasu, cwicze 1 partia na tydzień)

nie wazne jest to jak mocno sie dostanie ale wazne jest to jak mocno uderzysz!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium