SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3703
dogzilla :
ale zmienić na inne Fbw czy te same kontynuować??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
aa teraz ja zapytam o coś... czy mogę rozpocząć cykle z hmb i paroma innymi suplami podczas gdy skoończyłem wczoraj przyjmować Izotek (troche się boje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
No nie... normalnie mnie nie boli.. ale jak robie pompki, ale takie ktore bardziej przypominaja wyciskanie, tzn dlonie na wysokosci mostka to jest to samo, boli mnie ten miesien. I jeszcze do tego jak wyciskam to w ogole nie czuje zmeczenia klatki, tylko rece i plecy... nie wiem dlaczego :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 180 cm i 92 kg

ćwiczę 3x w tygodniu FBW, w dni nietreningowe biegam (HITT) ok 20 minut + jazda na rowerku 2x dziennie po ok 10 minut

i teraz czy dobrze obliczyłem zapotrzebowanie ?

kcal
- 3195
białko - 2,2
tłuszcze - 1,5
ww - 3,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ściągnij sobie Dziennik posiłków Vitalmax i tam na 1 stronie możesz wyliczyć swoje zapotrzebowanie wpisując dane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czym zastąpić podciąganie na drążku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Wiosłowanie/Mc/"dzień dobry"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za pomoc i SOG dla Ciebie - zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 692
Czy można łączyć w jednym treningu dwie partie mięśni?
Np.
barki + plecy
biceps + triceps
brzuch + klatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
Siemka mam do was pytanie. Uprawiam sztuki walki od 6 lat ale slabo z moja wytrzymalością. Mozecie mi powiedzieć jak moge wzmocnić moją wytrzymałośc fizyczną ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium