SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
teraz robie weidera wiec brzuchem sie powoli zadowalam ale klata wyglada strasznie...
Tykko da sie na nia patrzec gdy mam napieta skore, sutki etc.
Wiec: jak tluscz z klatki wyssac? i jakie cwiczenia robic :> ?
A moze to wina ze dojrzewam i mam powiekszone? ale az tak:D?
170 cm
65kg
14 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema.mam takie pytanie jakie przerwy między seriami i ćwiczeniami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
mc-money - nie ma żadnego wyciągania tłuszczu miejscowo - biegaj, graj w piłkę itp. Na ćwiczenia siłowe za wcześnie, chyba że pod okiem DOŚWIADCZONEGO instruktora.
koko18 - takie, żeby ustabilizować oddech i pracę serca. Nie dłuższe niż 5 minut, wszystko zależy od ćwiczenia.

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
chodze do klubu (za 15 na trening:D)- biegam-naprawde jestem wysportowany ale troche tlusczzu jest... nie wygladam a dobry jetsem w te klocki...

A ta klata mi pewno przejdzie po okresie dojrzewania czy costam- kiedy Tobie powiekszone przeszly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
witam,

mam 16 lat,
od razu napiszę, że nie mam dostępu do siłowni, mam możliwość wykonywania jedynie domowych ćwiczeń, w związku z tym zamierzam robić je z dużym zaangażowaniem, jak najwięcej i jak najczęściej - jednak tu jest jeden problem...
gdzieś obiło mi się o uszy że nie można robić pompek codziennie. Postanowiłem poszukać informacji na ten temat w necie, lecz wszędzie znalazłem jedynie odpowiedzi dla ludzi, którzy łączyli siłownie z pompkami.

Chciałbym usłyszeć odpowiedź w mojej sytuacji - czy robienie po 20 pompek 8 serii dziennie (przykładowo) dzień w dzień jest dla mnie dozwolone? Czy lepiej wyjdę jeśli będę robił pompki np. co 2 dni... ?



Zmieniony przez - zelu166 w dniu 2009-08-17 21:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 771
->zelu166
A kiedy mięśnie mają się zregenerować ? Ponadto robienie cały czas jednego ćwiczenia na dane partie ciała (w tym wypadku mięśnie klatki piersiowej, triceps) jest złe. Spróbuj urozmaicać, ale nie tylko na pompkach się ograniczając, rozwijaj całe ciało.

Jaworsky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
->>Jaworsky

czyli mam rozumieć, że sugerujesz, iż pompki co 2 dzień będą lepszym rozwiązaniem niż co dzień? ja i tak tych pompek dużo nie wyciągnę bo na dzień 70max zrobię.

jak już mówiłem nie mam dostępu do siłowni, oprócz pompek mogę robić jeszcze np. brzuszki ale z ćwiczeń nie zrezygnuje na pewno, choćbym miał same pompki robić, zależy mi

Zmieniony przez - zelu166 w dniu 2009-08-17 22:16:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 771
Tak, dobrze rozumiesz zelu166.

Jaworsky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
CZeść jestem nowy na tym forum i mam do was mianowicie pytanie

Ważę 66kg przy 175cm wzrostu nie podoba mi się mój brzuch oraz nogi w górnej części.
Codziennie robię wieczorem 120 brzuszków do tego 55 pompek.
Czy to coś pomoże strasznie chciał bym pare kilo zrzucić czy postawić na jakieś środki odchudzające czy coś w tym stylu??
Dodam że mam 16 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Cześć
Mam pytanko bede robił zwykły FBW (3/4w tyg) i moge w nim dać 3serie MC i 3 serie Wiosłowania jak wiadomo przy wiosłowaniu pracuje (najszerszy grzbietu i przy MC także) więc wyjdzie mi tygodniowo 24/18 seri na najszerszy to za dużo chyba? PROSZE O ODPOWIEDZ !

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium