SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207481

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
Gdy ćwiczę wieczorem to ćwiczyć po kolacji czy przed??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
elo.
178 wzrost
72kg waga
lat 18.
Starz na silowni to nie cale pol roku. Robilem rozne cwiczenia, raz to raz to, bez diety i supli. Zeby robic grecko boskie wyrzezbienie, uslyszalem ze potrzebuje okolo +10kg do mojej wagi. Czyli zmasowanie sie na wielkich obciazeniach innymi slowy 'trening na mase'. Po zrobieniu masówki, odrazu chce zabrac sie za rzezbienie moich miesni. Teraz poradzcie mi prosze co mam robic. Z góry dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
strusek można takim układem ćwiczyć 4x/tydzień, zobacz sobie http://sk2.pl/14451

amanskiusz jak robisz ze sztangą to jest dużo wygodniej i większy ciężar weźmiesz, jeśli hantle trzymasz tak jakbyś robił zwykły przysiad ze sztangą to nie ma to znaczenia, natomiast jeśli hantle trzymasz na wyprostowanych ramionach to jest ciężej (tak jakbyś robił hack siady)

Lewian1 kolacja musi być posiłkiem bogatym w wolno-wchłanialne białko, i tłuszcze, a posiłek po treningowy musi zawierać szybko wchłaniane białko i węgle, bez tłuszczy co się wzajemnie eliminuje więc wychodzi na to że po treningu musisz zjeść co najmniej dwa posiłki ;]

Samos91 sam sobie odpowiedziałeś, najpierw zrób diete i masuj ile dasz rade, chociaż 10-15 kg a jak się uda to na następne wakacje wycinka

PS: starz przez samo ,,ż’’

pozdro.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
Sorka za ten makabryczny błąd, wydawało mi sie, ze staż przez rz bo starosc ;p. Troche polskiego w sfd xD. Strasznie ciezko dobrac odpowiednia diete i do tego jeszcze sie do niej przystosowac. Trzeba pieniedzy i czasu. Masowac sie to wielkimi obciazeniami, no nie? Zeby szybciej przybrac na masie, polecasz mi moze jakies suple, odzywki czy kreatynki jakies?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
zalezy od stazu jesli masz niski to jakis gainer ewentualnie ale dieta to i tka podstawa nie musisz trzyamc scislej diety przynjamniej 10 wskazowek zywieniowych. co do cwiczen fbw byloby najlepsze ciezary nie koniecznie duze. 15-10-5 to dobra metoda.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
Ćwiczę codziennie wieczorem bardzo ostro bez żadnego planu, dlaczego więc na następny dzień nie mam zakwasów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
Od jak dawna cwiczysz? Jesli robisz to jzu nie pierwszy raz to tylko poczatkowe treningi powinne miec dosc nie przyjemny skutek-zakwas. Potem miesnie sa juz rozruszane; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
''Ćwiczę codziennie wieczorem bardzo ostro bez żadnego planu'' największa głupota jaką robisz hehe
''dlaczego więc na następny dzień nie mam zakwasów'' bo niemasz planu, zakwasy i inne pierdoły to nie wyznacznik dobrego treningu

PS: na te wakacje już niedopakujesz niestety ;[

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
ćwiczę jakieś 4 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
no to się zdecyduj czy 4 dni czy codziennie

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium