SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205295

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
Co proponujecie na wzrost, jaki suple, żeby nabrac troche centymetrów w górę Np:NAJSILNIEJSZY HORMON WZROSTU AAKG Mega Hardcore

Gdybym szedl sam ciemna doliną,a w tej dolinie było by stado najgorszych sk***ysynów nie leknął bym sie bo sam jestem NAJGROSZYM Sk***ysynem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
witam chcialem zapytac czy podczas treningow na silowni pon, sr, pt moge robic w dni nietreningowe pompki?? we wtorek i w czwartek 5 serii po 20??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Torez
Nie ten dział.

SebMar90
W jakim celu? Jeśli masujesz, nie ma sensu. Jeśli chcesz sobie wyrobić wytrzymałość i zwiększyć ilość maxymalną pompek to możesz spróbować, inaczej - daj spokój

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
masuje własnie do czerwca conajmniej, pozniej chcialem sie zastanawoic aby przez miesiac poprawic definicje miesni klatki:)czyli pozniej moga sie przydac;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7376
Jak robi np Klatka i biceps jednego dnia to kiedy po ćwiczeniach mam rozciągać klatkę?
po zakończeniu całego treningu czy zaraz po zakończeniu parti?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1329
mam problem z klatką piersiową,
otóż lewa strona jest widocznie lepiej rozwinięta

czym jest to spowodowane i jak to wyrównać?
dodam, że to moje początki z siłownią

dzięki

Broń się, bij wrogów celnie. Przemyśl miasto dzielne to jedyne dla mnie miejsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Heronim

po zakonczeniu calego treningu ale mozesz takze miedzy cwiczeniami

DELUKS

spokojnie dysproporcje to normalna zecz tutaj prawie kazdu jakiws ma. Cwicz normalnie a z czasem sie wyrowna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2064
Hej mam takie pytanie.. dzisiaj w szkole na wfie z nudow zaczalem sie podciagnac na drabinkach.. i podciagam sie podciągam.. i tak kilkanascie razy, opadam i mowie kurna co jest nie jestem zmęczony? w chacie po pięciu już ledwo zipie? i zaczalem analizować co jest nie tak. Roznica jest ogólnie taka - drabinka byla dosc spora, ze 3-4cm średnicy, no i to była stabilna drabinka - natomiast mój manualnie zrobiony 'drążek' (czyt. kij od mopa powieszony przy suficie na linkach od bielizny :D) jest duzo cienszy no i mniej stabilny, bo ciut sie buja, chociaz nie ma to chyba takiego wielkiego znaczenia.

No i pytanie - czy moja dedukcja jest trafna? Jaką średnicy powinien mieć taki poprawny drążek? I prosze o poważną odpowiedź, nie mam kompletnie ( <-- !) kasy na żaden sprzęt, ćwicze w domu. Znalazlem już pare rur różnych ;) Tylko powiedzcie jakie to powinno być (serio sie pytam i chce serio odpowiedzi, bo to ma duży wpływ na jakość trenowania bicków, po tych paru podciagnieciach w szkole - notabene lekkich - czulem lepiej pracujace miesnie niż na tym moim wynalazku..).

Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 955
Mam pytanko zacząłem robić FBW chciałem zwiększyć mase. I mam pytanie o ilość powtórzeń nie chce metody 5,10,15 bo z tego co zrozumiałem to jednego dnia robi po 15 drugiepo po 10 itd. I tego dnia co robie po 15 wszystko to sobie nie wyobrażam :P. Więc moge robić np poniedziałek 3 serie = 15 10 5 albo np 10 8 6 ?

W poszukiwaniu mocy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 pytania

1) jak poruszyc łydki, chce aby byly one duze( miesiste), robie 2 ciwczenia na lydki
ale mam wrazenie ze nie chca isc wiec co zrobic??

2) od 2 dni mam odczucie ze mam spadki sily wczraj wogole nie mialem sily na pakerni i sobie odpuscilem, dzisai to samo, przy wyciskaniu normalnie brak sil
co sie dzieje????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium