SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205918

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Skopiowałeś to z "tabelki" ? - gdzieś w jakimś temacie byla zrobiona tabela i właśnie ten schemat, o ile dobrze pamiętam 3x w tygodniu było przy tym schemacie.

Przykład z pierwszego tygodnia:

biegasz 2minuty, robisz 4min przerwy (marsz, po prostu idziesz, nie stajesz) potem 2min biegniesz, i 4min znowu przerwa, i powtarzasz to aż będzie 5seri czyli w sumie przerwy+bieganie = 30min.

Kiedyś coś takiego testowałem, ale jak to się skończyło to już nie pamietam nawet, daaawno to było

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
tak skopiowałem ale nie było napisane ile razy w tyg a ta przerwa miedzy tymi seriami to ile ?miedzy każda seria przerwa ?czy ta przerwa to te 4min marszu?;p

Zmieniony przez - Burbon17 w dniu 2009-03-28 13:15:25

"No pain No gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Jedyne przerwy to te ktore sa wypisane,

biegniesz 2min, marsz przez 4min, i powtarzasz 5 razy. tyle, nic tam więcej pośrodku NIE MA.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
oki thx i ile razy w tyg codziennie czy jak mówiłeś 3x?najlepiej w dni treningowe czy nn

Zmieniony przez - Burbon17 w dniu 2009-03-28 13:25:41

"No pain No gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 174
Bery89 - Nie dla szpanu tylko dla wycwiczonego ciala. Wiem od czego powstaja rozstepy,ale nie wiem czy cwiczenia rozciagajace pomagaja w walce z nimi czy wrecz odwrotnie.
Bardzo widoczne jest,ze "wyskakuja" jeszcze w trakcie cwiczen,ale mam nadzieje,ze ogolnie przyczyniaja sie do lepszego napiecia skory i zmniejszeniu widocznosci tych blizn.

Szukam odpowiedzi na to pytanie juz od dluzszego czsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 196
witam, cwiczylem 3 miesiace splitem, teraz cwicze 3 miesiace fbw(w trakcie) ktory konczy sie w maju i od maja chce jeszcze 2 miesiace jakims innym planem pojechac, co wybrac? zastanawiam sie czy nie wybrac fbw tylko ze z podzialem na 2 zestawy(teraz cwicze jednym zestawem) czy moze split? na wakacje planuje 2 miesieczna przerwe i od wrzesnia od nowa jazda. ludzie z tego forum mi doradzaja zebym zostal przy fbw, wiec pojawiaja sie pytania z mojej strony:

1.czytalem ze powinno sie zmieniac trening co jakis czas zeby miesnie sie nie przyzwyczajaly ???

2.czy wystarczy ze bede cwiczyl caly czas fbw i zmienial tylko cwiczenia co jakis czas i kombinowal z progresja ???

3.albo moze zmiana kolejnosci cwiczen, np najpierw duze partie pozniej male, bo teraz cwicze w kolejnosci wspolpracujacych miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Burbon, lepiej w dnt.


Rexonex

Wpisz w wyszukiwarce "szpagat" i poczytaj, i dopiero pisz, nie ma korzyści z robienia pełnego szpagatu po za tym co napisałem.


twister8

załóz osobny temat, wypełnij i wklej ankiete, wklej swój aktualny trening i dopiero można o czymś rozmawiac.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 196
Bery89, zrobilem tak to tylko jedna osoba przez tyle czasu skromnie odpowiedziala, wiec pytam tu, moj taki post jest kilka postow nizej i nikt nie rwie sie do pomocy

Zmieniony przez - twister8 w dniu 2009-03-28 13:41:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Zaraz tam odpowiem.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 559
witam, mam pytanie odnośnie tricepsa. Robie na ostatnie ćwiczenie POMPKI W PODPORZE TYŁEM i tu moje pytanie. Jak będzie lepiej więcej powtórzeń z mniejszym ciężarem czy odwrotnie? W sumie robie 3 ćwiczenia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium