SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
tak jak zaleca producent i zly dzial, czytac nie umiesz?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
kupiłem Cell pumpa -> jak mam to zażywać? odmierzyć 1 porcje i połknąć a potem popić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
to dzial dt. treningu, nie suplementacji.
chyba masz staz 1 dzien na silowni, ze chcesz popijac proszek

Zmieniony przez - PHaSeR w dniu 2009-05-12 00:00:27

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
robię fbw i w przysiadzie i mc dodaję z treningu na trening 2-3kg, na pozostałe 1kg, no czasem 2kg... dobrze robię, czy powinienem jakoś inaczej?
btw, jestem początkujący, miałem problemy ze zdobyciem obciążenia długi czas i mam chyba jakieś dysproporcje w sile, bo ostatnio serie mc robiłem z 60kg i na tym samym treningu wyciskanie na barki z 47kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
no to BAAARDZO słaby mc

dodawaj w MC więcej niż w pozostałych ćwiczeniach

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 493
powiedzmy ze chce robic jednego dnia triceps z bicepsem po 3 cwiczenia na partie.
Po 3 czy po 4 serie na kazde cwiczenie bedzie lepiej..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1822
male glupie pytanie =] fbw mam cwiczyc 3x w tyg czy moge robic po prostu trening co 2 dzien?=p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
moze byc co drugi dzien

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
mam następne pytania,
więc, gdy wreszcie dorwałem obciążenie i robię progres ciągły, zauważyłem, że ramię rośnie mi dosłownie z dnia na dzień... oczywiście mierzę je rano, przykładowo ostatnio - wczoraj sobie zmierzyłem, zrobiłem potem trening, na drugi dzień mierzę i wychodzi, że przez noc przybyło mi 0,6 cm. i takiego zonka zaliczyłem już trzeci raz chyba... nie trzymam specjalnie diety, przybywają mi mięśnie, czy jakieś g**** typu woda?

chciałbym teraz zapytać o ćwiczenie przedramion. czy można je ćwiczyć jak każdą niewielką partię? chodzi mi o 3s 12 powt i stały progres obciążenia do uginania nadgarstków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
na przedramie rob 3x do zmeczenia po 3 cwiczonka i bedzie dobre
nie mozliwe aby ci tyle przez noc przybylo, moze zle mierzysz, nie w tych samych miejscach bierzesz cos?

Hard work has a reward. More hard work.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium