SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207080

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Za 8 dni skoncze 6 weidera... i czy jak kiedys zachce mi sie znowu to: wszytsko od poczatku? czy to co koncowe (3 serie-24 powt)
Czy oplaca sie robic np co 2dzien-jak mi sie zachce? czy od nowa zfrobic drugi raz A6W?

Z gory dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 771
->Prz3masS
Później znaczy kiedy ? Za 6 miesięcy, rok, 2 lata ?

Jaworsky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Witam mam pytanie narazie mam przerwe regeneracyjna i sie zastanawialem czy zainwestowac w modlitewnik jak myslicie?? Warto wydac te 150 zl na modlitewnik czy nie?

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Słyszałam o czymś takim jak natężeniowy trening odstępowy. Podobno efekty są super, czy ktoś z was wie na czym to polega albo tego spróbował ?
Chodzi tam głównie o 3 minutowe cwiczenia na przemian raz mega szybko a raz wolno..ale nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
->Jaworsky
6 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 771
-> Prz3masS
Za mało, spróbuj za rok.

Jaworsky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6891
Witam

Chodze na silownie juz ponad 6 miesiecy.

Przechodzac do rzeczy mam problemy z nabraniem masy.

Ulozylem diete i powoli zaczynam ja stosowac.

Dodatkowo chce wziac geinera mutant mass firmy pvl i moje pytanie czy w jaki kolwiek sposob zaszkodzi on mojemu zdrowiu? bo ponoc to jest jak dobry posilek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1783
Witam, mam pytanko, czy od ostrego pakowania na bary też można nie urosnąć ? I wogóle od jakie ćwiczeń można przestać roznąć ? Bo wiem że sztrugsy ze sztangielkami, MC i przysiady, ale ja wykonuje MC i przysiady z obciążeniem nie większym niż masa mojego ciała... (mam 170cm. wzrostu i ważę 65kg ) Mam wątpliwości, bo każdy mówi co innego... jedni, że nie urosnę a inni, że mam pakować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1274
mam pytanie co do bicepsów tzn mam je ladnie uksztaltowane ładna górke i itp sa widoczne ładnie i je żyłka ale sprawa tyczy sie obwodu bicepsa

jakie ćwcizenia sa najlepsze zeby zrobić i poprawić jak najbardziej obwody bicepsów i ile robic powtórzeń tzn malo czy dużo itp.

wiem ze do masy potrzebna tez dieta masowa ale chodzi mi tu tylko o tren na bcepsy...

Kiedyś uczyłem się chodzić a teraz ucze się latać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2791
1 jak robic przysiady ze sztanga jesli nie mam odpowiednich stojakow pod sztange tzn takich zebym mogl przysiady robic ?
2 czy martwy ciag, wioslowanie mozna robic gryfem lamanym?
3 co wykonywac na plecy jako pierwsze jesli wykonuje oba cwiczenia na treningu: martwy ciag czy wioslowanie?
gdyby ktos ocenil bylbym niezmiernie wdzieczny https://www.sfd.pl/FBW_dla_poczatkujacego,_pierwszy_raz_na_silowni-t521936.html

Zmieniony przez - .fresz w dniu 2009-08-24 14:24:59
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium