SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207557

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
najlepszym wyznacznikiem jest centymetr, a przegladajac sie w lustrze codziennie ciezko zauwazyc efekty

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 251 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11527
Tak na czczo,może trochę przesadzam,teraz zrobię foty żebym mógł coś porównywać.Po prostu naczytałem się o tych złogach i trochę paniki dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
Mam pytanko. Odkąd robie rozpiedki to albo mi sie wydaje albo klata mi spada robi sie mniejsza? czy poprostu dziala na rzezbe i tylko sie rozrasta :d prosze o odp. ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 652
Witam! Zaczynam dopiero przygode z zsiłownią. Chciałem zapytać o to czy plan na nabranie masy może wyglądać tak ze bedę ćwiczył 3 razy w tygodniu i na każdym z tych treningów będe wykonywał 7 wybranych ćwiczeń np. po 4 serie. Jednak czytałem już wcześniej kilka artykułów na ten temat i było tam napisane ze kazdą partie mięsniową powinno ćwiczyć sie tylko raz w tygodniu, czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 625
1. co jest lepsze dla człowieka, ktory trenuje bez zadnych suplementow - Ciągłe FBW z podstawowymi ćwiczeniami, czy Split z z podstawowymi i mnostwem izolowanych?

2. pewnie w złym dziale pytam, ale nei zawadzi przy okazji - Stosowanie rożnych stabilizatorow i ściągaczy zmniejsza pracę mięśni, ścięgien i stawow - ale czy przez to one nie stają się słabsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Idealista

masz racje wydaje Ci sie

nbd22

to ile razy cwiczymy partie w tygodniu zalezy od metodyki treningu

madzu

AD. 1 sam musisz probowac co lepiej na Ciebie podziala
AD. 2 nie oslabiaja tylko stabilizuja przez co wykonuja one mniejsza prace a w rezultacie nie dostaja tak wielkiego bodzca do wzrostu (jezeli chodzi o miesnie) a ze stawami podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
.

Zmieniony przez - chopinos w dniu 2009-05-08 21:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
Czesc, mam jeden problem.. zauwazylem ze coś mi siła w bicach spadła od ostatnich 2-3 treningów, nie mam pojecia dla czego. Cwiczac bicepsy podciagam sie na drążku - i pierwsza seria idzie dobrze, tak jak trzeba.. a potem po krótkiej przerwie, w drugiej serii juz nawet 1/4 nie robie tego co pierwszej, a w trzeciej to juz w ogole katastrofa prawie w ogole nie moge sie podniesc.. a nie czuje zeby miesnie jakos strasznie zmeczone były, troche sie napompują i tyle :( O co chodzi.. :/ (pierwszą serie lece na maxa, każdą zresztą, bo tak mam w planie).

Zmieniony przez - Shiv3r w dniu 2009-05-09 00:42:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
ile masz treningow w tygodniu? moze przemeczony jest lub robisz za krotkie przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
Witam! Czy można zastosować taki podział na splita?
klata+tric
plecy+bic
nogi
barki


Jakie mogę ilości powtórzeń wykonywać na poszczególne partie? Np klatka 3 serie po 12,10,8,8 powtórzeń czy może mniej a większy ciężar? Cel to masa oczywiście.

Zmieniony przez - driver2009 w dniu 2009-05-09 10:38:59
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium