SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206163

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2602
Mam pytanie odnosnie pompek na poreczach. Chcialbym sie dowiedziec jaka jest wersja tego cwiczenia na miesnie klatki piersiowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1254
jaki by byl najlepszy trening dla mnie na siłe jest po splicie
wiek 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
keiser26

broda przylega do klaty, sylwetka pochylona do przodu, łokcie na zewnątrz, nogi ugięte w kolanach

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
mam 75 kg, przez pół roku przytyłem 11 kg,stosuje diete, lecz pomimo tego nagle stanąłem w tej wadze, po prostu nie moge ani troche przytyć, a obrzeram się co nie miara... i mam pytanie czy moge pomóc sobie tzw. fast fodami ??? Dodam że chciałbym przytyć jeszcze z 5 kg... PROSZE O POMOC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 493
rozpoczynam trening interwałowy. Czy mogę go wykonywac w dni treningowe??? oczywiscie w odstepach czasowych np. siłownia rano interwał wieczorem? Proszę o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Jaką ławeczkę radzicie kupić do domu? Chciałbym żeby była w miarę tania i wielofunkcyjna. Nie tylko regulowanie oparcia. Chce móc trenować wszystkie partie ciała

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1385
Siema, mam takie pytanie. Jak przystopować lub maksymalnie zminimalizować rozrost łapy bez utraty siły? Mam w łapie 40, a wzrostu 176 i nieproporcjonalnie wyglądam w stosunku do innych partii i co najgorsze mam mega rozstępy na lewym bicu. Praktycznie cała wewnętrzna strona bica ma rozstęp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
A więc jestem tu nowy niewiem czy w dobrym dziale pisze jak cos prosze nie usuwac tematu i ewentualnie mnie poprawic
Więć mam pytanie w sprawie mojego planu treningowego chodzi mi ewentualnie o piątek KLATKA + TRICEPS a dokładniej chodzi mi o klate czy nie robie za duzo ćwiczeń
Wyciskanie sztanki leżąc (płaska ławka) 12.10.8.6 + Progresja
Wyciskanie sztanki leżąc (skos dodatni) 12.10.8.6 + Progresja
Wyciskanie sztanki leżąc (skos ujemny) 12.10.8.6 + Progresja
Rozpiętki (płaska ławka) 12.10.8 + stały ciężar
Rozpiętki (skos dodatni) 12.10.8 + stały ciężar
Rozpiętki (skos ujemny) 12.10.8 + stały ciężar

Prosze o skorygowanie mojego planu treningowego
A i dodam ze jestem początkujący po ogolnorozwojuwce
WIEK : 15
Wzrost : 180
WAGA : 70
STAŻ : ok 2 miesiące
SUPLEMENTY : GAIN BOLIC 6000 + CREATINE MEGA CAPS 1250 + NITROBOLON 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 848
Alucard666 thx za odpowiedź. Rozumiem że będzie ok jeśli powtórzę cykl treningowy (split partia 2x/tydzien)? Właściwie to macie racje, nie mam zbyt duzego stazu, szkoda by bylo zeby mięśnie flaczaly cały tydzien. Ale nie mogę nim ćwiczyć przecież w nieskończoność. Jak to ogólnie u was wygląda? Ile czasu ćwiczycie jednym planem i co zmieniacie potem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1385
dawid9999, na kaltę z Twoim stażem wystarczy 9-12 serii. Ja bym dał:
Wyciskanie sztanki leżąc (płaska ławka) 12-10-8 Progresja
Wyciskanie hantli leżąc (skos dodatni) 12-10-8 Progresja
Wyciskanie sztanki leżąc (skos ujemny) 12-10-8 Progresja (to uważam dla Ciebie za zbędne, bo nie masz zapewne czego podcinać)
Rozpiętki (zaczynając od skosu dodatniego schodź kilka stopni kończąc na płąskiej) 15-15-15 Stały ciężar

Zmieniony przez - Yelonas w dniu 2009-06-12 13:33:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium