SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205464

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 313
Napewno nie mam jakiejś super diety,ale tylko taką mogę stosowac:

Śniadanko-Płatki owsiane oraz chleb z szynka bądzi jajka
(potem moze jakiś owoc)

Obiad-Schabowy,ryż pierś z kurczaka
1h przery i trening

Białko już było teraz węglowodany po treningu- Banan rodzynki (carbo Glukoza?) woda

kolacja płatki chleb z szynką bądzi jajka.

^ to wszystko moge regularnie chyba że doradzisz mi coś zmienic to może da rade sniadanie po treningu i kolacje napewno mogę zmienic Dzięki.


Zmieniony przez - OlivierWks w dniu 2009-07-03 09:43:10

SFD mój drugi dom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 342
W poniedziałek jadę do [miejsce gdzie do którego jadę] i nie będzie tam sprzętu, a jestem w drugim tygodniu Treningu Mawashiego.

Czy mogę zmienić ten trening "bez żadnych zgrzytów" żeby tam spokojnie ćwiczyć bez sprzętu?

Mr Jingles powiada:
Damy radę...Jak Bob budowniczy da radę, to my też :D

...
Napisał(a)
Usunięty przez _IvErSoN_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1313

"bedac swiadom swojej siły nie reaguje na zaczepki słabszych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 342
Aha, w jakich godzinach najlepiej robić trening obwodowy?

sunrise1 - jeśli ten link jest skierowany do mnie to nie pomagasz mi

Mr Jingles powiada:
Damy radę...Jak Bob budowniczy da radę, to my też :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
OlivierWks
chlopak Ty to najpier zrob sobie porzadna diete i wtedy bedziemy rozmawiac o planie na mase najlepiej to wejdz w Odzywianie i tam se zobacz diety

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Siema zabieram sie niedlugo za redukcje mala (mala warstwa tluszczu przykrywa mi dolne miesnie brzucha ), jednakze nie wiem czy wykonywac trening na sile czy na rzezbe, dieta 2 B, 1,4 T, 5,2 W na masowaniu, na redukcji planuje od 2 B, 1,4 T, 3 W/KG budowa ekto/mezo

Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2009-07-03 17:03:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 313
Maku17

Wiem o wiele za mało białka oraz węglowodanów już to poprawiłem dodałem więcej posiłków np: jajka ome3 witaminy itp plan już mam na 100% dobry na masa zaś dieta jest jaka jest obliczyłem kcal itp i myślę że da rade :) jak będzie jakiś efekt :D za 2 miesiące (obyyy) to napisze :) mój trening na mase:

Nogi Przysiady ze sztangą na barkach 2s 13pow, Rumuński martwy ciąg 2s 13pow
Plecy wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 3s 13pow
Klatka wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3s 13pow
Barki wyciskanie sztangi z klatki 3x 13pow
Triceps wyciskanie sztangi francuskie leżąc 2s 13pow
Biceps uginanie ramion sztangielek podchwytem 2s 13 pow
Brzuch spięcia 3s 12pow, skręty z gryfem na barkach 2s 10pow na każdą stronę

^ Trening na mase dla początkujących od jakiegos użytkownika forum (nie pamiętam nicku) ale go serdecznie pozdrawiam i dziękuje!

(nie napisałem w jakich dniach co bd robił)

Zmieniony przez - OlivierWks w dniu 2009-07-03 19:59:11

SFD mój drugi dom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Jestem teraz w trakcie treningu ACT. Bardzo zależy mi na masie. Chciałbym nauczyć się robić "szpagat", chce robić ćwiczenia rozciągające, ale czy zakłócają one w jakiś sposób regeneracje albo jakoś negatywnie wpływają na wyniki treningu ? podkreślam że zależy mi na masie, czy opłaca się więc uczyć szpagatu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
rozciaganie wplywa pozytywnie na treningi. spokojnie mozesz sie rozciagac.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Witam!

Mam pytanie. Czy jeśli ktoś ma klatkę piersiową jak na zdj. nr1. po nabraniu masy może liczyć na klatkę piersiową jak na zdj. nr2.? Chodzi mi o część przymostkową klatki.

zdj. nr1





zdj. nr2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium