SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
streetowa
Dla treningu typu split - jest sens, dla planu całościowego - nie.

Snakers1
Nie staż jest ważny, a wytrenowanie. Trzeba mieć konkretną masę żeby trenować pod kątem siły. Nie mogę powiedzieć dokładnie, bo to niemożliwe. Powiem tak: Jak nie siadasz (przysiady) 150 % swojej masy i nie wyciskasz 100 % - z tym że co najmniej! To się za plan typowo siłowy nie bierz, przy treningu masowym siła też będzie rosła.

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Snakers1

jak tyle siądziesz to już nie jesteś poczatkującym tylko średniozaawansowany to plan na siłe jak najbardziej ok

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
NA forum gdzieś przeczytałem że ćwiczenia bez nóg nie ma sensu. A jak zamiast ćwiczyć nogi na siłowni to biegam i grał w piłke, to to wystarczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
liqu

nie ma szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1458
Witam mam pytanie dotyczace plecow. Mam dosc slabe plecy szerokim nachwytem jestem wstanie sie podciagnac gora 2 razy z pierdem. I tu moje pytanie. Dotychczas glownie cwiczylem na wyciagu sciagajac drozek przed i za kark. Czy lepiej jest wlasnie na wyciagu cwiczyc i dojdzie sie do wiekszej liczby podciagniec czy lepiej odstawic wyciag i np z pomoca kolegi podciagac sie na drazku?? Z gory dzieki za wszelkie rady i odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
spawn_01

podciagaj sie na drazku ew z pomoca ile dasz rade a z czasem liczba powt wzrosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1458
ok dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy warto przy małym stażu <6miechów dawać ciężkie izometryczne ćwiczenia?
np. przy bicu: łapię sztangę z ciężarem max albo większym, opuszczam do połowy zakresu ruchu (ok 90 stopni łokieć) i trzymam ile się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Volter14

raczej zbedne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeszcze mam jedno pytanie. Oprócz treningu zwykłego, który uszczupla zapasy, jakie uzupełnienie będzie najlepsze na całkowite wypalenie glikogenu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium