SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207452

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Poniedziałek, Środa, Piątek - ćwiczenia.
Wtorek, Czwartek (lub tylko raz) - 45 min basen.
Sobota - bieg.
Niedziela - wolne.

Czy taki system treningu zapewni odpowiednią regenerację i nie sforsuje mięśni? Ćwiczenia raczej rozłożone (tzn. np. pn nogi, klata; wt ręce, grzbiet itp)
Basen oczywiście w miarę kondycji, bez narzucania wysokiego tempa. Bieg jak najdłuższy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy taki FBW jest dobry ?

przysiad 4S
wyciskanie płaska 4S
wiosło 4S
żołnierskie 4S
triceps (wyciskanie wąskim...) 2S
biceps 2S
+ brzuszki 4S / max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12614
"serie dopalające" lub "dopompowywanie"

Nie wiem jak dokladnie to nazwac. Chodzi mi o to żeby w nowym planie zastosowac cos takiego:

np.
robie uginanie ramion sztangą stojąc 4s.
Pierwsza seria 12 powt 50 kg.. gdy koncze, szybko zdejmuje ciezar zostawiajac 30 kg i odrazu robie tym max powt...

takie coś robie po kazdej jednej seri czy tylko w ostatniej ?

La vida es juego sin precio..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co daje trzymanie rąk za głową i czy jest niezbędne podczas wykonywania brzuszków na ławeczce skośniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
mam pytanko odnośnie barków, robię takie ćwiczonka:4xwyciskanie z przed klaty,3xpodnoszenie do brody,3xunoszenie hantli bokiem i w opadzie, i chcę się dowiedzieć czy nie lepiej będzie jak z ćwiczonek wyrzuce podciąganie do brody i dodam po serii do unoszenia bokiem i w opadzie, czyli będą teraz po 3 ćwiczonka po 4 seria.
Czy może jeszcze innaczej czyli zamienić podciąganie do bordy na np. arnoldki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12614
Odpowie mi ktoś ?

La vida es juego sin precio..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Kylo_O dopompowanie robi się w ostatniej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy najlepiej wykonywać aeroby na bierzni rano czy po treningu ? Nie chodzi mi konkretnie o spalanie tkanki tłuszczowej tylko bardziej o poprawienie ukrwienia . I jeśli mają być wykonywane rano to czy nadczo czy po śniadaniu ? Z góry dziekuje za odpowiedz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2772
Podajcie mi link z jakims treningiem siłowym opis itp. bo cos nie moge znalesc. Najlepiej zeby bylo cos pod pilke nozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 908
To pomoże mi ktoś?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium