SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203744

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4807
NEOchild

Jaki jest twój cel Siła? Masa? Redukcja? Rzezba?
Wypelnij ankiete !

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Witam, mam pytanie. Chodzi o klatkę. Jak ją napnę to nie jest do końca twarda, dziwi mnie to bo ogólnie jestem kościsty i suchy.. Proszę o pomoc.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Witam.
Chciałem zacząć trenować na siłowni i mam pytanie. Ogólnie z kondycją u mnie marnie (nawet bardzo), przeszukując forum trafiłem na trening ACT. Czy przy moich zdolnościach (albo raczej braku) jest sens brać się za to?

Pozdro & Poćwicz xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 175
Koksik90 napisałem przecież że ćwiczę na masę ;)

Będę KOKSEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Zuberson - to nie napinaj

Stawho23 - na poprawę kondychy jak najbardziej ok, to jest lekki trening na początek

Yelonas - to nic nie da, musisz zaopatrzyć się w kremiki odpowiednie. Nie przerywaj ćwiczeń skoro dobrze idzie

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
Witam.
Na początek troche o sobie:
184cm wzrostu 82 kg
od grudnia spadło mi jakies 12 kg ~ wiec jest sie czym pochwalić lecz z redukcji chcialbym przejsc na "przeróbke"
wiec od jakiegos roku ćwiczę i mam dietę jak moge to staram sie nie pić i nie jeść słodkiego (wiadomo czasem wychodzi czasem nie)
chciał bym sprawdzić czy mój plan ćwiczeń jest efektywny czy wyaga pewnych poprawek więc:

dni ćwiczeń to pn , śr , pt

Pn - klatka, brzuch

wyciskanie sztangi- ławka skośna 15/13/11/9/7
rozpiętki - ławka skośna 15/13/11/9/7
wiosłowanie hantlami - ławka skośna 15/13/11/9/7
wyciskanie sztangi - ławka prosta 15/13/11/9/7
rozpiętki - ławka prosta 15/13/11/9/7
wiosłowanie hantlami - ławka prosta 15/13/11/9/7

na koniec brzuszki 5 razy po 15
rowerek z A6W 2 razy po 50 (fajnie się po tym czuje więc robie)

śr: biceps, triceps, plecy, brzuch

uginanie rąk z krotkim gryfem 15/13/11/9/7
ugnianie rąk na przemian hantlami 15/13/11/9/7
wyciskanie za głową hantla 15/13/11/9/7
klęcząc na ławce wyciskanie hantlów do góry (to na plecy nie wiedzialem jak nazwać) 15/13/11/9/7
martwy ciąg 15/13/11/9/7


na koniec brzuszki 5 razy po 15
rowerek z A6W 2 razy po 50 (fajnie się po tym czuje więc robie)


w piatek to co w poniedziałek.

mam swoją siłke w domu: ławka regulowana, hantle, mały gry, duży gryf jakies 70kg obciążenia

nie ma wyciągu choć by sie nadał i nie mam też drążka.


prosił bym o jakieś porady zalecenia nie wiem czy dieta tutaj sie nada do podania ale nie potrzebuje innej bo ta co mam się sprawdziła i daje swoje efekty

Cel
redukcja
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
prosze o jakas porade lub poprawienie planu cwiczen

Cel
redukcja
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
skłony "dzień dobry" jak oddychać podczas tego ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
pod jakim kątem powinna być ułożona ławeczka do modlitewnika...

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
hej, mam 190cm wzrostu i 85kg.. moj staz to okolo 2miesiace.. przez ten czas robilem trening na mase mięśniową. Tak chce cwiczyc zeby na nastepne wakacje juz dobrze wygladac.. Moje pytanie; czy moglby mi ktos napisac co powinienem dalej robic. Bo troche nie kumam tego treningu cyklicznego. Mam zamiar robic ten trening na mase jeszcze okolo miesiac bo z tego co czytalem po okolo 3 miesiacach trzeba zmienic plan treningowy bo organizm sie zaczyna przyzwyczajac.. wiec co powinienem robic dalej gdy skoncze moj aktualny trening na mase.. patrzac pod kątem nastepnych wakacji 2010. Z góry dziekuje :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium