SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207514

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 924
Mam takie pytanko: czy cwiczac 4xtygodniowo treningiem dla poczatkujacego(by mawashi) wariant cwiczen trudniejszy i zwiekszona liczba powtorzen to czy takim treningiem robi sie takze mase miesniowa? nie mam zadnej specjalnej diety: zdrowe odzywaianie, kazdego ranka 2 jajka na miekko ugotowane a wieczorkiem 150-200g sera bialego bez tluszczu, a tak to duzo warzyw i oglnie zdorwe jedzonko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2461
...Mam krótkie pytanie ...ponieważ zauważyłem że część mojej klatki piersiowej nie rozwija się dobrze tzn nie ma takiego dobrego kształtu tylko taki trochę spad do mostka... nie zaokrągla się ... (tak jakby coraz bliżej mostka ten mięsień jest coraz mniejszy)... Jakim ćwiczeniem mógłbym to trochę nadrobić?

[Życie to sport, życie to walka]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
bartex rob tak jak napisane. 1tyg 1 obwod 2 tyg 2obwody
Avicen wedlug mnie nie.bardziej wyjdzie na wytrzymalosc. zreszta brak diety=brak masy.
karmel27 wyciskanie hantli skos dolny/dipsy/

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 551
Czy ze stazem rok i 7 miesiacy w treningu na mase nadal mam cwiczyc planem FBW Czy Teraz Juz Przejsc ja Splita???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7164
mam pytanie ,czy ćwicząc fbw robiąc serie np przysiadów mam stosować progresję w każdej seri czy raczej robić jednym ciężarem wszystkie serie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zacząłem niedawno przygodę z siłownią - lecę FBW poniedziałek, środa, piątek czy nie będzie przeszkadzać jeżeli zrobię poniedziałek, środa, piątek, niedziela, wtorek, czwartek, niedziela itd. żeby nie było tej przerwy weekendowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
kacpero091 jak uwazasz jesli chcesz sprobowac czegos innego mozesz przejsc na splita ale jesli byles zadowolony z FBw moze nadal warto cwiczyc takim systemem.

wojtek7946 moim zdaniem rob tym samym ciezarem. Ciezar dorzucaj co tydzien.

andergrand - czyli zamierzasz robic co drugi dzien trening mysle ze bedzie ok. choc przerwa dwa dni czasem naprawde duzo pomaga.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadałem wcześniej pytanie ale nie dostałem odpowiedzi, więc powtórzę:
1.Czy zamiast prostowania i zginania nóg z żelaznymi butami/na maszynie mogę przywiązać po prostu ciężarki do buta?
2.Czy żołnierskie stojąc mogę zamienić na żołnierskie siedząc?
3.I czy zza karku siedząc mogę zamienić na żołnierskie siedząc?
Dlatego zadaję, bo Weider napisał, żeby nie zmieniać nic, ale w stojącym żołnierskim boję się o kręgosłup, a zza karku jest kontuzjogenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
Volter14
1. yes
2. lepiej stojąc, bo siedząc mocno obciążasz kręgosłup ps. nie ma żołnierskiego siedząc hehe
3. zamiast zza karku rób z klatki i bedzie git

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 342
Rzeźba, masa, redukcja?

Jak rozróżnić?

Mr Jingles powiada:
Damy radę...Jak Bob budowniczy da radę, to my też :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium