SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205343

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8006
chce "zgubic" troche tluszczu biegajac ile powinnienem biegac 20 min starczy ? Jesli jestem na cyklu kreatynowym to brac krete przed bieganiem czy po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
80kg, ćwiczę około roku z małymi przerwami, na klatkę 90kg, na barki 45-50kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
gward
Nie mam pojęcia kiedy miałbyś brać kretę, ale biegaj co najmniej 40 min.

Sebeksebas
Ale o wzroście to nie wspomniałeś Podejrzewam jednak że są to normalne dysproporcje, niewiele możesz na nie poradzić. Staraj się jakiś czas wykonywać wyciskania na barki hantlami i zobacz jak będzie

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
gward

zwykle bieganie jest troche lipne. Lepiej pomysl nad jakims HIIT-em a kreatyne po biegach (o ile biegasz naczczo)

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2009-04-20 20:13:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
gward

Jeśli weźmiesz przed będzie Ci się lepiej biegało. A tak w ogóle jeśli chcesz przepalić tłuszcz to powinieneś wziąć jaki wspomagacz, np. L-karnitynę a nie kreatynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
A co na poszerzenie tricepsu u mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Jeśli weźmiesz przed będzie Ci się lepiej biegało.

a co to ma do jakosci biegania ?? to nie stack ani nic z tych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
A i wzrostu mam 189cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Z tego co wiem kreatyna tak działa, że pomaga w dostarczaniu tlenu i składników odżywczych do mięśni więc będę lepiej pracowały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Sebeksebas - no iwszystko jasne. Zwracaj uwagę na technikę, cudu nie będzie, bo nie masz jeszcze wystarczającej masy, w zasadzie to jesteś chudy jak na ten wzrost. Masuj to się wyrówna, i triceps poszerzysz

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium