SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
rion10
Fat-Hulk
Mam parę pytań o etap 5. z tematu "Pierwszy rok treningów". Na co mogę zamienic face pull? Rozumiem, że pod nazwą "wyciskanie" kryje się wyciskanie na poziomej? Cztery serie to razem z rozgrzewkowymi czy cztery właściwe? Rozkład tygodniowy ma wyglądac tak: push1 - pull1 - push2, pull2 - push1 - pull1?


jeśli nie możesz zrobić face pull to możesz go zamienić na flarowe podciąganie hantli jako zamiennik . Co prawda trochę inna mechanika ruchu ale obszar zaatakuje ten sam

Dzięki. A mógłby ktoś jeszcze odpowiedziec na pozostałe pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
4 to robocze układ treningów jest ok

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Dzięki. W sumie to już nie mam żadnych wątpliwości i już się nie mogę doczekac, aż zacznę cwiczyc tym planem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Antos098
lub trenujesz za lekko. Ot cała filozofia.

w tej chwili nie trenuje wogole,bo nie mam kiedy.


rion bede pisal na priv dzis w nocy jak bede mial chwile,albo jutro rano,o pewna kwestie zapytac musze
pozdrowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Witam. Mam zamiar robic FBW i zalezy mi na przyroscie sily i masy, ale bardziej na sile, wiec co mam wybrac:
4 serie : 1s12p,2s10p,3s8p,4s6p
4 serie : 1s10p,2s8p,3s6p,4s8p
Ktore wybrac?:)
Cwiczenia podstawowe: Martwy Ciag,Przysiad,Wyciskanie sztangi na płaskiej,Wyciskanie żołnierskie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
Witam mam takie pytanie bo jestem strasznie chuda i chciałabym przytyć i chciałabym się zapytać czy byłoby możliwe że przytyłabym chociaż trochę po kreatynie a jestem dziewczyną i nie wiem czy kreatyna jest również dla kobiet..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Kreatyna jest dla wszystkich, ale zależy czego oczekujesz- masy tłuszczowej, czy mięśniowej. Jeśli tłuszczowej- to jedz więcej. Jak mięśniowej, a jędrne ciało to jędrne mięśnie, to siłownia. 95 % testosteronu jest wytwarzana w jądrach, więc jeśli nie zamierzasz dostarczać sobie testosteronu w zastrzykach, to nie ma szansy, żebyś wyglądała jak babochłop ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
HarnaśKat
Witam. Mam zamiar robic FBW i zalezy mi na przyroscie sily i masy, ale bardziej na sile, wiec co mam wybrac:
4 serie : 1s12p,2s10p,3s8p,4s6p
4 serie : 1s10p,2s8p,3s6p,4s8p
Ktore wybrac?:)
Cwiczenia podstawowe: Martwy Ciag,Przysiad,Wyciskanie sztangi na płaskiej,Wyciskanie żołnierskie :)


Na tym planie/etapie zaawansowania lepiej zrobisz wybierając zakresy 12-8 powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
Jaki rozkład partii pod splita 4 dniowego najlepiej się sprawdza?

Coś takiego?
- klatka + tric
- nogi
- off
- plecy + biceps
- barki + kaptury + przedramie

Zmieniony przez - Tonino w dniu 2013-04-11 21:23:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
nie ma najlepszej opcji
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium