SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1676
Chcesz powiedzieć, że ćwiczyłeś na przemian klatkę z bicepsem? Klatka->biceps-> klatka-> biceps?

Pomijam już fakt, że 18 kg na rozpiętki =

Zmieniony przez - Pandaaa w dniu 2012-12-29 10:07:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Nie . Cwiczyłem regularnie to samo tyle ze miałem 4 sztangielki a teraz zrobiły mi się dwa i ciezko było mi zmieniac te obciazenia przy treningu klata + bic .
Co do rozpietek robie 6-8 powt. skoro mowisz ze duzo to nw moze jakos źle wykonuje chociaz przy obciazeniu gdy cwicyzlem po tyle co na bica 12,5 to po 12 powtórzeniach dopiero czułem ze cos bierze.

Zmieniony przez - Rafall w dniu 2012-12-29 10:22:36

Zmieniony przez - Rafall w dniu 2012-12-29 10:22:59

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Źle wykonujesz ćwiczenia izolowane.Zerwiesz klatkę piersiową.

Weź w ręce dwie 5kg sztangielki i naucz się poprawnie wykonywać ruch rozpiętkowy i pracować klatką.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
No to i tak zrobie . Najlepiej jakby ktoś pokazał ale samemu wiadomo że inaczej .

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Panowie czy trenowanie mięśni nóg jest konieczne tak jak innych mięśni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1676
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Rafall
No to i tak zrobie . Najlepiej jakby ktoś pokazał ale samemu wiadomo że inaczej .


Obejrzyj chociażby ten film:






Łopatki mają być przez cały czas ściągnięte doł-tył(to podstawa w każdym ćwiczeniu na klatkę),ruch inicjujesz ściskiem klatki,nie łapami.Pod koniec zepnij mocno piersiowe.

Zapewniam że 5kg sztangielki będą stanowiły wyzwanie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Łokcie proste mają byc ? Praktycznie nie zginac ich czy jak ?

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777915
lekko ugięte ale to jest 5-10 stopni nie więcej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
Mam 2 pytania.
1. Czy jak robię trening na masę to lepiej więcej powtórzeń, czy lepiej zwiększać ciężary. Chodzi mi o to że gdy już, powiedzmy przyzwyczaimy się do ciężarów to zwiększamy ilość pow. czy lepiej ciężar dać większy?
2. Czy lepiej jest gdy zmienia się co trening ćwiczenia czy ćwiczenia lepiej żeby były niezmienne przez jakiś czas?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium