SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220569

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 999
w każdym ćwiczeniu czy w pierwszym tylko ? jak np 2 serie wprowadzające podstawowego ćwiczenia pozniej te same cwiczenie 3 serie i pozniej następne dwa ćwiczenia po 3 serie bez wporowadzenia? lub zamiast 3 serii robi 4 serie na ćwiczenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no jak bez wprowadzenia? pomyśl przez chwilę....POMYŚL.
Robię serię 140kg na skosie, chcę przejść na ławkę poziomą-mam założyć od razu 180?.....
Dotyczy to każdego ćwiczenia. Właśnie tak ćwiczycie i później płaczecie na forum, że brak efektów..nic dziwnego, robicie 3 serie na bicepsy: 5kg,7kg i 9kg i to jest Wasz trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 999
to ile łącznie serii robić na bicepsy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
licząc wszystkie serie, wychodzi przeważnie zawsze około 6-8 dla jednego ćwiczenia. A zapisuje się tylko robocze, czytacie w gazetach o treningach zawodowców czy przeglądacie plany i jest zapis 3x12, nie oznacza to 3 serii OGÓŁEM tylko 3 serie ROBOCZE, a więc na najwyższych obciążeniach, czyli na ciężarach docelowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Ponawiam pytanie, bo chyba zginęło w tłumie ;]
Mam pytanie w sprawie treningu czy lepiej rozplanować by plan wyglądał tak:
Opcja 1 Siłka,KB,wolne,Siłka,KB,KB,wolne czy Opcja 2 KB,Siłka,wolne,KB,KB,Siłka, wolne, chodzi o to czy lepiej dzień regeneracji po KB czy po siłowni, czy nie ma znaczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka kolejność rozciągania po treningu? Zawsze zaczynam od m. karku/czworobocznych i po kolei w dół...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Wendeta
Ponawiam pytanie, bo chyba zginęło w tłumie ;]
Mam pytanie w sprawie treningu czy lepiej rozplanować by plan wyglądał tak:
Opcja 1 Siłka,KB,wolne,Siłka,KB,KB,wolne czy Opcja 2 KB,Siłka,wolne,KB,KB,Siłka, wolne, chodzi o to czy lepiej dzień regeneracji po KB czy po siłowni, czy nie ma znaczenia?


jak Ci będzie wygodniej, ale biorąc pod uwagę, że na siłce będziesz robił tylko wielostawowe ćwiczenia to daj drugi zestaw gdzie siłka jest na świeżo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
MCtoshkin
Jaka kolejność rozciągania po treningu? Zawsze zaczynam od m. karku/czworobocznych i po kolei w dół...


taka kolejność może być jednak nie rozciągaj całego ciała po każdym treningu chyba, że robisz trening fbw. Jak masz trening dzielony to rozciągaj trenowane mięśnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
akurat trenuję FBW, bo zaczynam, choć kiedyś trenowałem, ale to takie słomiane było 2-3 miesiące przetrenowane, a potem koniec.

1. Może pytanie dupy, ale przy diecie(odpowiedni bilans kcal) trening fbwx2, boksx2 mogę przybrać na masie (ekto) czy będzie to ogromnie trudne i pomyśleć o zwiększeniu kcal/węgli/białka(odżywki)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
wcale się na tym nie rozrośniesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium