SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222213

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie bierz z planu Arnolda, 1-2 razy w tygodniu 1-2 ćwiczenia po 3-4 serie opór powtórzeń. Weź sobie z atlasu ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, dzięki wielkie za pomoc. Tyle, że nie wiem dla czego nie z planu Arnolda bo całkiem nieskomplikowane ćwiczenia tam podał ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2298
Szkoda, że nikt mi dalej nie chcę odpowiedzieć jak podzielić ciało na dwie części, żeby móc trenować 2 dni z rzędu. Nie chcę popełnić jakichś błędów, żeby wcześniej ćwiczone partie miały czas regeneracji itd. Pomoże ktoś? Podział góra-dół odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Szkoda, że nie chce Ci się poczytać podwieszonych postów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Witam
Dzisiaj cwiczylem uginanie ramion ze sztangielkami i zauwazylem ze szybko pompuje mi lewego bica co wplywa negatywnie na technike w ostatnich seriach. Mozecie jakos przyblizyc, wyjasnic dlaczego lewy szybko sie pompuje od prawego :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Bo inaczej machasz łapami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1720
Mam pytanie odnośnie treningu push pull legs, który podał Tomasz w tym temacie https://www.sfd.pl/Trening_FBW_5x5_po_3_miesiącach_i_potrzeba_zmiany-t883018-s2.html  chodzi mi o to co napisał Antoś o unoszeniu hantli na boki. Zastąpić to ćwiczenie jakimś innym na barki? jeśli tak to najlepiej jakim? Wyciskanie sztangielek siedząc będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przenieś to ćwiczenie do dnia pull i dodaj do tego unoszenie na boki w opadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Moze ktos ocenic mojego splita i odpowiedziec na pytanie ktore tam zadalem ?
https://www.sfd.pl/Split_do_ocenki-t888757.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Od początku września robię FBW Traktora. Teraz od października dodatkowo będę miał trening Tajskiego boksu dwa razy w tygodniu. Myślałem, żeby na razie robić 2 treningi fbw (poniedziałek, piątek) w tygodniu plus dwa razy tajski boks (wtorek, czwartek) plus jeden dzień na jakieś aero/interwały? Będzie okej czy dołożyć 3 treningi fbw w tyg? Nie zależy mi na szybkim przyroście masy mięśniowej. Liczę na przyrost około 5 kg ale rozłożone na kilka miesięcy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium