SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Boks + Kickboxing.

    Post
    Sztuki Walki

    Nasz trener (kawał chłopa, jego hobby to siłownia) przykłada dużą wagę również do nóg, większość rozgrzewki oraz "odpoczynku" to rozciąganie. Zawsze powtarza, że rozciągnięty mięsień to silny mięsień:). Powiem szczerze, że żałuję, że tak późno zacząłem trenować. Niedługo 20 stka wyskoczy.

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1720 Data: 2011-01-26 20:58:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy cykl na kreatynie

    Post
    Odżywki i suplementy

    Plan treningowy. Poniedziałek: Klata+biceps -wyciskanie płaskie 3x12/10/8 + 1 seria rozgrzewkowa -wyciskanie skos gorny 3x12/10/8 -wyciskanie skos dolny 3x12/10/8 -rozpietki głowa w dół 3x14 -uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 3x12/10/8 -uginanie ramienia ze sztangielkami stojac podchwytem z supinacja nadgarstka 3x12/10/8 -uginanie [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 2729 Data: 2009-08-16 21:20:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzięki.Bardzo ciekawy link mi podrzuciłeś i na pewno sie postaram do niego dostosować tylko musisz mi powiedzieć jakie obciążenia dodać do mojej wagi bo jestem w tym trochę zielony a nie chciałbym sobie czegoś uszkodzic. Jak byś mógł to powiedz mi czym zastąpić ćwiczenia na maszynach bo w okolicy nie ma siłowni a posiadam tylko : -hantle 7kg [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 3854 Data: 2009-12-24 00:43:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • książka o rozciąganiu

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    Ja przerabiam rozciąganie z "oliver lafay trening siłowy bez sprzętu" cały rozdział jest rozciąganiu poświęcony

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3624 Data: 2012-10-04 19:12:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMÓŻCIE UŁOŻYC PLAN :)

    Post
    Trening dla początkujących

    trening fbw 3 razy w tygodniu Przysiad wiosłowanie wyciskanie leżąc wyciskanie żołnierskie wyc wąskie leżąc przodem ugięcia przedramion szrugsy bądź wznosy sztangi przodem wspięcia na łydki skłony płaskie na koniec rozciąganie po 3 serie 10-12 powt a dieta popatrz w dziale odżywianie posty podwieszone

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 912 Data: 2009-08-29 14:14:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • i nast plan rozgrzewka półprzysiady z hantelkami pompki z nogami na krześle drążek do brody unoszenie hantelek na boki unoszenie tułowia w leżeniu prostowniki uginanie ramion ze sztangą francuskie wyciskanie dwu rącz tric wspięcia stojąc brzuch pamiętaj o technice. Wykonuj wszystkie ćw po 1 serii to jest jeden obwód. Wykonujemy od 2-4 [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2555 Data: 2011-02-04 19:03:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena FBW 5x5

    Post
    Trening dla początkujących

    Widzę zażywasz różne witaminy, mam nadzieję, że w odpowiednich ilościach i proporcjach... jeśli nie to dynamiczne rozciąganie nieregularne może rozstroić oragnizm od zewnątrz, natomiast witaminy mogę Ci zrobić z układu wewnętrznego gospodarkę centralnie planowną. Możesz się kolego wpakować w niezłe bagno, niby prosta rogrzewka, niby prosty [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2218 Data: 2016-01-04 23:27:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena FBW 5x5

    Post
    Trening dla początkujących

    Ej chłopaki serio? Autor ma dobrą rozgrzewkę, to rozciąganie dynamiczne faktycznie mógł by robić przy każdej rozgrzewce, bo robi dobrą robotę, wystarczy 10-15 ruchów podstawowych wymachów. Ale zaraz jakieś poważne następstwa, bez przesady to nie fizyka jądrowa tylko rozgrzewka :D Robisz dobrze. 1-2 serie rozgrzewkowe ćwiczeń które będziesz [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2218 Data: 2016-01-05 10:32:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moj wzrost prosze o pomoc

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    A co mamy powiedzieć? Przykro nam? Ew..będzie dobrze? Czego oczekujesz?1) Nie ma supli na wzrost. Pewnie naczytałeś się o AAKG/HGH- brak potwiedzonego naukowo wpływu na wzrost. (przynajmniej ja się z takowym nie spotkałem nigdy.)2) Ćwiczenia nie mają wpływu na wzrost. Fakt, jak dowalisz w mc więcej niż możesz to możesz uszkodzić tkankę wzrostową, [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 3446 Data: 2009-04-13 14:21:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • I w przypadku brzucha plus pamiętaj o ogólnych kwestiach takich jak rolowanie , rozciąganie żeby na samo miejsce gdzie ona jest mniej odziałowywoało :-)

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 5245 Data: 2019-06-01 17:10:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - kiedy przestac

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Powiem Wam, że planuje po powrocie chodzić 2 razy w tyg na siłke, i poczatkowo raz trening kalistenicny, a z czasem.2 w tygodniu. Oczywiście rozciąganie (chociazby lekkie) po każdym treningu.

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3239 Data: 2019-03-28 06:50:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie mogę zrobić szpagatu :(

    Post
    Sztuki Walki

    @up to tekst ze strony http://juldong.webd.pl/rozciaganie%20-%20TEORIA.pdf

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4792 Data: 2012-03-25 13:56:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie mogę zrobić szpagatu :(

    Post
    Sztuki Walki

    rozciaganie rozciaganiem ale poprostu trzeba te setki tysięcy kopnięć wykonać i tyle nia ma innej rady

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4792 Data: 2012-03-27 18:58:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kopnięcia

    Post
    Sztuki Walki

    Co do kopniec typowo dla tajskiego boksu nie musisz byc, az tak rozciagniety jak na podanym przez ciebie przykladzie. Chyba, ze chcesz wiazac krawat stopami, to moze byc przydatne. Kopniecia to zaawansowana technika i kazdy poczatkujacy ma z tym problemy. Wiec cierpliwosci! Najczestsze problemy, ktore ja zauwazam to: - jak wspomniales nie [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 4101 Data: 2017-10-24 12:45:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Eh nawet zapytać się nie można.. Ale z tego co kojarze co kiedyś wyczytałem to było rozciąganie palców pod ciepła wodą oraz ściskanie piłki do tenisa, myślicie że to pomoże?

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 7500 Data: 2008-01-18 19:23:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szpagat (mma)

    Post
    Trening dla początkujących

    trochę nie ten dział ale ci pomogę po pierwsze żeby wyskoko kopać nie trzeba umieć szpagatu ba "Ćwiczenia prowadzące do szpagatu mogą być szkodliwe dla narządów ruchu" http://www.sfd.pl/ROZCIAGANIE!!!!!_cz.2-t135103.html

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2989 Data: 2009-09-06 22:42:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tiaa zwisy zalezy kiedy i komu i jakie i po co... ogolnie rzecz biorac nie mozna dopuscic do tego aby kregoslup nadmiernie rozciagac,dlatego ze stanowi on filar,a kazda niestabilnosc przyczynia sie do jego oslabienia,takze ostroznie z rozciaganiem mm kregoslupa!!!!!!!!!!! niestabilnosc wiadomo z czym sie wiaze,ale zwisy hehe.. polecam aby [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 6641 Data: 2007-08-18 00:48:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MMA i siłownia-a regeneracja?

    Post
    Trening dla początkujących

    Nie,prócz tego nie uczęszczam na żadne aktywności fizyczne nie licząc oczywiście wychowania fizycznego w szkole. Treningi .. hmm..ciężko je opisać..Rozciąganie się,kilka elementów workoutu i ćwiczymy technike+sparingi. Zmieniony przez - ziomal1922 w dniu 2014-02-15 16:47:33

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 1961 Data: 2014-02-15 16:48:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy na każdym treningu sztuk walk jest to samo

    Post
    Baza klubów Sztuk Walki

    Co do treningow u mnie to stanowczo nie mozna mowic o monotonii... jest rozgrzewka, rozciąganie, technika podstawowa oczywiscie powtarza sie zawsze czy to są ciosy w formach sparingu czy normalnych ćwiczen, ale wszystko jest tak ze soba połączone ze kazdy trening jest nauka czegos nowego!

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1483 Data: 2009-03-19 14:38:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PYTANIE DO ZNAWCÓW

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    No to by było tak: - poniedziałek: 2 x w-f (2 x 45min), trening KB (1,5h), basen (45min) - wtorek: strasznie przerąbany dzień, brak czasu na cokolwiek - środa: w-f (45min), trening KB (1,5h) - czwartek: trening KB (1,5h) Załóżmy, że piątek, sobota, niedziela mam wolne. Sporadycznie pogram w piłkę w wolnej chwili, często jeżdżę na rowerze, a po [...]

    Odpowiedzi: 72 Ilość wyświetleń: 6846 Data: 2005-05-07 12:43:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)