Nasz trener (kawał chłopa, jego hobby to siłownia) przykłada dużą wagę również do nóg, większość rozgrzewki oraz "odpoczynku" to rozciąganie. Zawsze powtarza, że rozciągnięty mięsień to silny mięsień:). Powiem szczerze, że żałuję, że tak późno zacząłem trenować. Niedługo 20 stka wyskoczy.
Dzięki.Bardzo ciekawy link mi podrzuciłeś i na pewno sie postaram do niego dostosować tylko musisz mi powiedzieć jakie obciążenia dodać do mojej wagi bo jestem w tym trochę zielony a nie chciałbym sobie czegoś uszkodzic. Jak byś mógł to powiedz mi czym zastąpić ćwiczenia na maszynach bo w okolicy nie ma siłowni a posiadam tylko : -hantle 7kg [...]
trening fbw 3 razy w tygodniu Przysiad wiosłowanie wyciskanie leżąc wyciskanie żołnierskie wyc wąskie leżąc przodem ugięcia przedramion szrugsy bądź wznosy sztangi przodem wspięcia na łydki skłony płaskie na koniec rozciąganie po 3 serie 10-12 powt a dieta popatrz w dziale odżywianie posty podwieszone
i nast plan rozgrzewka półprzysiady z hantelkami pompki z nogami na krześle drążek do brody unoszenie hantelek na boki unoszenie tułowia w leżeniu prostowniki uginanie ramion ze sztangą francuskie wyciskanie dwu rącz tric wspięcia stojąc brzuch pamiętaj o technice. Wykonuj wszystkie ćw po 1 serii to jest jeden obwód. Wykonujemy od 2-4 [...]
Widzę zażywasz różne witaminy, mam nadzieję, że w odpowiednich ilościach i proporcjach... jeśli nie to dynamiczne rozciąganie nieregularne może rozstroić oragnizm od zewnątrz, natomiast witaminy mogę Ci zrobić z układu wewnętrznego gospodarkę centralnie planowną. Możesz się kolego wpakować w niezłe bagno, niby prosta rogrzewka, niby prosty [...]
Ej chłopaki serio? Autor ma dobrą rozgrzewkę, to rozciąganie dynamiczne faktycznie mógł by robić przy każdej rozgrzewce, bo robi dobrą robotę, wystarczy 10-15 ruchów podstawowych wymachów. Ale zaraz jakieś poważne następstwa, bez przesady to nie fizyka jądrowa tylko rozgrzewka :D Robisz dobrze. 1-2 serie rozgrzewkowe ćwiczeń które będziesz [...]
A co mamy powiedzieć? Przykro nam? Ew..będzie dobrze? Czego oczekujesz?1) Nie ma supli na wzrost. Pewnie naczytałeś się o AAKG/HGH- brak potwiedzonego naukowo wpływu na wzrost. (przynajmniej ja się z takowym nie spotkałem nigdy.)2) Ćwiczenia nie mają wpływu na wzrost. Fakt, jak dowalisz w mc więcej niż możesz to możesz uszkodzić tkankę wzrostową, [...]
I w przypadku brzucha plus pamiętaj o ogólnych kwestiach takich jak rolowanie , rozciąganie żeby na samo miejsce gdzie ona jest mniej odziałowywoało :-)
Powiem Wam, że planuje po powrocie chodzić 2 razy w tyg na siłke, i poczatkowo raz trening kalistenicny, a z czasem.2 w tygodniu. Oczywiście rozciąganie (chociazby lekkie) po każdym treningu.
Co do kopniec typowo dla tajskiego boksu nie musisz byc, az tak rozciagniety jak na podanym przez ciebie przykladzie. Chyba, ze chcesz wiazac krawat stopami, to moze byc przydatne. Kopniecia to zaawansowana technika i kazdy poczatkujacy ma z tym problemy. Wiec cierpliwosci! Najczestsze problemy, ktore ja zauwazam to: - jak wspomniales nie [...]
Eh nawet zapytać się nie można.. Ale z tego co kojarze co kiedyś wyczytałem to było rozciąganie palców pod ciepła wodą oraz ściskanie piłki do tenisa, myślicie że to pomoże?
trochę nie ten dział ale ci pomogę po pierwsze żeby wyskoko kopać nie trzeba umieć szpagatu ba "Ćwiczenia prowadzące do szpagatu mogą być szkodliwe dla narządów ruchu" http://www.sfd.pl/ROZCIAGANIE!!!!!_cz.2-t135103.html
tiaa zwisy zalezy kiedy i komu i jakie i po co... ogolnie rzecz biorac nie mozna dopuscic do tego aby kregoslup nadmiernie rozciagac,dlatego ze stanowi on filar,a kazda niestabilnosc przyczynia sie do jego oslabienia,takze ostroznie z rozciaganiem mm kregoslupa!!!!!!!!!!! niestabilnosc wiadomo z czym sie wiaze,ale zwisy hehe.. polecam aby [...]
Nie,prócz tego nie uczęszczam na żadne aktywności fizyczne nie licząc oczywiście wychowania fizycznego w szkole. Treningi .. hmm..ciężko je opisać..Rozciąganie się,kilka elementów workoutu i ćwiczymy technike+sparingi. Zmieniony przez - ziomal1922 w dniu 2014-02-15 16:47:33
Co do treningow u mnie to stanowczo nie mozna mowic o monotonii... jest rozgrzewka, rozciąganie, technika podstawowa oczywiscie powtarza sie zawsze czy to są ciosy w formach sparingu czy normalnych ćwiczen, ale wszystko jest tak ze soba połączone ze kazdy trening jest nauka czegos nowego!
No to by było tak: - poniedziałek: 2 x w-f (2 x 45min), trening KB (1,5h), basen (45min) - wtorek: strasznie przerąbany dzień, brak czasu na cokolwiek - środa: w-f (45min), trening KB (1,5h) - czwartek: trening KB (1,5h) Załóżmy, że piątek, sobota, niedziela mam wolne. Sporadycznie pogram w piłkę w wolnej chwili, często jeżdżę na rowerze, a po [...]