Witam!
jak jest na treningach sztuk walk ,czy na każdym takim treningu jest tem sam trening ,wiem ,że napewno rozgrzewka i rozciąganie to tak,ale czy np. te same ciosy cały czas czy co?
I czy w całej Polsce,albo we Wrocławiu- bo ja tu akurat mieszkam np. kluby karate,albo boks,boksu tajskiego lub inne sztuki walki czy mają podobny plan działania na treningach czyli podobnie uczą,ćwiczą pod tym samym względem czy może każdy klub inaczej,ale oczywiście chodzi mi,że kluby karate tak samo ,boksu też tak samo itd. o to mi chodzi czyli,że każdy klub z tą samą sztuką walki czy tak samo uczy?
wiem,że może powiecie,żebym poszedł i sam zobaczył ,ale to niczego nie zmieni przecież po wszystkich klubach nie będę chodził
jak jest na treningach sztuk walk ,czy na każdym takim treningu jest tem sam trening ,wiem ,że napewno rozgrzewka i rozciąganie to tak,ale czy np. te same ciosy cały czas czy co?
I czy w całej Polsce,albo we Wrocławiu- bo ja tu akurat mieszkam np. kluby karate,albo boks,boksu tajskiego lub inne sztuki walki czy mają podobny plan działania na treningach czyli podobnie uczą,ćwiczą pod tym samym względem czy może każdy klub inaczej,ale oczywiście chodzi mi,że kluby karate tak samo ,boksu też tak samo itd. o to mi chodzi czyli,że każdy klub z tą samą sztuką walki czy tak samo uczy?
wiem,że może powiecie,żebym poszedł i sam zobaczył ,ale to niczego nie zmieni przecież po wszystkich klubach nie będę chodził
Krzysztof Piekarz