A więc tak, mam 16 lat i chce się za siebie wziąść. Mam 179cm wzrostu i ważę 62kg. Mam nadmierną kifozę piersiową, której chciałbym się w znacznym stopniu pozbyć. Chciałbym nabrać masy, bo jestem za chudy :). Co jest dla mnie najlepsze? Pomożecie mi ułożyć plan i diete ?
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16,5
Waga: 62
Wzrost: 179
Cel treningowy: Masa, sylwetka
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia
Dieta: potrzebuje :)
Przeciwskaznania medyczne: nadmierna kifoza piersiowa
Zażywane suplementy: jeszcze żadne :P
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16,5
Waga: 62
Wzrost: 179
Cel treningowy: Masa, sylwetka
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia
Dieta: potrzebuje :)
Przeciwskaznania medyczne: nadmierna kifoza piersiowa
Zażywane suplementy: jeszcze żadne :P
Krzysztof Piekarz