DZIEŃ 26 http://i57.tinypic.com/w8kw14.png http://i60.tinypic.com/2me3cid.png http://i62.tinypic.com/2zzmcma.jpghttp://i62.tinypic.com/x1hrbo.jpg http://i62.tinypic.com/o91r2x.jpg http://i60.tinypic.com/ftplyq.png aeroby: bieganie ok 5km walka z cieniem/ dynamiczne rozciąganie Elementy street workout poręcze,mass up, drążek jazda na rowerze 10km [...]
DZIEŃ 41 http://i57.tinypic.com/w8kw14.png http://i58.tinypic.com/9r6gdw.png http://i61.tinypic.com/2h3o7cy.jpg Weekend bez treningu jedynie dziś wieczorem naszło mnie na lekkie rozciąganie nóg, a tak to cały dzień na zjeździe.
Jak idzie... a no ni jak ;) Najpierw się przeziębiłam, potem jakoś zniechęciłam, zaszłam w ciążę i miałam parę problemów rodzinnych, w zasadzie nadal mam. Tak się usprawiedliwiam, jak dziecko, co nie? ;) W każdym razie jak na najbliższej wizycie u lekarza będzie wszystko ok, to wdrożę coś z treningu ciążowego, przynajmniej rozciąganie. Brakuje mi [...]
Antoś prędzej- w plecach chodzi o rozciąganie i spinanie. Nie o izolację (...) tylko o dotarcie do tych mięśni, do których chcemy dotrzeć. Myślę, że za 2-4 tygodnie będziesz już czuł różnicę między szrugsem w opadzie i wiosłem.
porozciagaj sie dobrze ci to zrobi :-)) Obliques dzięki pomogło, jest lepiej, wieczorem jeszcze powtórzę serię na rozciąganie. Jutro zrobię od razu po treningu. Zrobiłam burpee( z pompkami damskimi) z przysiadami, ostatnie dwie serie burpee (14 i 15) już fitnes, czas 17.20. Kłucie przeszło, czyli potrzebny był porządny zapiernicz, żeby rozruszać [...]
dzisiaj trening B: A. MC - oj nie będziemy chyba się lubić z MC, w drugiej serii dałam radę tylko 10 razy, słusznie miałam obawy, nie będzie tak łatwo}:-({{:-( B1. poszło w miarę dobrze, w drugiej serii ostatnie dwa podniesienia na lekko chwiejących rękach robiłam B2. tutaj też w miarę nieźle, starałam się ciągnąć plecami i ściągać łopatki, zapas [...]
Mam wizje i nie jestem pijana ;-) w kazdym razie jezli cię rodzina nie wypisze z domu jakbys miała w dzien ładowania czas na dwa treningi to wtedy powiedzmy tak rano owoc, drugie owoc, pozniej trening i 30g ww potreningowo tylko z innych zródeł niz owoce, przerwa i posilek oszukany ww, tak 100g ww na raz, nie wiem w postaci kaszy czy ziemniaków [...]
Trening: Dzień 14 Dzień ładowania WW - 1200 kal Od rana coś mnie rozbierało, udało się zrobić rano trening w domu, po obiedzie zaległam w łóżku, chyba jakaś grypa żołądkowa mnie dopadła, mdłości rewolucja żołądkowa, do tego bul gardła. Teraz próbuję wpakować kaszę gryczana, ale na jakieś aeroby po na pewno nie ma szansy}:-(}:-(( 3 serie po 12 [...]
[...] BÓLU - piłeczkę wypożyczyć się udało bo jeden z ostatnich (chyba) znajomych trenerów na silni miał własną prywatną - czekam na przesyłkę z zamówionym zestawem DO TEGO ROZCIĄGANIE GUMĄ POTEM ODWRÓCONA POMPKA NA TRX, PRZYSIADY PO 15 I PODSKOKI 10 - 3 SERYJKI I 1000 M WIOSŁO TRENING GODZINKA KARA ZA MOJE ZŁE ĆWICZENIE - BOLI NADAL MNIE LEWA [...]
27 lipca Miska: 1800 kcal: 90/60/230 /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/d006373b33c140319079d62db3140482.png Warzywa: duuuuużo pomidorów, ogórki małosolne, papryka czerwona, papryka zielona, szczypior. Picie: kawa, 3l wody wysokozmineralizowanej. Białko i węgle ładnie udało mi się rozłożyć w ciągu dnia, ale teraz widzę, że trochę tłuszczu do śniadania muszę [...]
Efekt mojej pracy ZANIM ZADASZ PYTANIE – KONIECZNIE PRZECZYTAJ! http://sk2.pl/19028 - Jesteś nowy CZYTAJ TO by Placek Dopiero zamierzasz/ zacząłeś trenować SW: http://sk2.pl/19081 - Jaki styl walki wybrać by Kopt http://sk2.pl/19091 - Zanim pójdziesz na sekcję by shoo http://sk2.pl/19111 - Przed rozpoczęciem treningu SW by Kamiru [...]
Marcin Ogolnie podoba mi sie efekt Twojej pracy, chociaz to co dales to tylko czesc z ostatnich kilku miesiecy glownie. Arty, ktore podales sa wiec pisane praktycznie przez kilka osob. Dzial tworzylo duzo wiecej ludzi. Nam (mnie i koptowi ) chodzi o KOMPLETNY obraz dzialu, destylacje z kilku lat jego istnienia. Zobacz np co znajdziemy wpisujac w [...]