SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • A skąd jesteś? Czy ktoś określił jakąś bardziej konkretną przyczynę tych zaburzeń, np. kto polecił rozciąganie?

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-06-12 23:24:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • to ja mam pytanie troche pod innym katem. jestem po skreceniu szyji, "wyprostowana lordoza". niby juz mnie nie boli (czasami pobolewa) i wykonuje cwiczenia na wzmocnienie szyji (skrecanie z przeciwstawnym oporem, rozciaganie itd), kiedy moge miec jaka taka pewnosc, zeby moc isc na silke?

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-02 13:22:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jeśli ten ból złagodniał to znaczy że dysk prawdopodobnie powoli wraca. baaardzo uważaj bo jednym głupim ruchem możesz pozbawić się tego procesu. bdb byłoby gdybyś mógł zaopatrzyć się taki usztywniający pas biodrowy, choćby na jakiś czas. uważaj przede wszystkim przy zakładaniu spodni. staraj się robić to na siedząco lub przynajmniej opierać jedną [...]

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-10-06 20:49:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nie skazywałbym Cie odrazu na dyskopatię trzeba tez wykluczyć inne dolegliwości. takie dolegliwości występują nagle. A jesli nie miałeś jakiego urazuu w tym dniu to mozliwe , ze masz jkies nedoskonałości przykurcze ... rozciąganie, stabilizacja i powinno byc git raczej stawiałbym na przeciążenie choć CIe nie widziałem, wiec nic na 100% pozatym [...]

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-10-06 22:52:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wiesz w stanach ostrych, konfliktu korzeniowego rzeczywsitego to i sie do kibla nie da dośc:) Nie ma czegoś takigo ja ULECZENIE dyskopatii... Większośc społeczeństwa ma teoretycznie zmiany w obrębie dysków, tylko o tym nawet nie wie:] Mozna sie pozbyc objawów poprzez rozciąganie odbudowanie i utrzymanie równowagi statycznej i zapobiegawczy styl [...]

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-11-03 14:11:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Te ćwiczenie to mi trochę trudno sobie wyobrazić, ale przyznam, że jestem pełen "podziwu" dla tego neurochirurga. Niby nic nie powinien wiedzieć o kinezyterapii a takie cudo wymyślił! Z tym basenem to się dobrze po nim czujesz? Jeśli nie, to sobie daruj. A leczenie prywatnie, u fizjoterapeuty specjalizującego się w kręgosłupach. Obraz [...]

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-11-27 12:12:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • taśma tylnia uda oraz więzadła biodrowo krzyżowe to podstawowe grupy do rozciągania . niestety bardzo cięzko pokazac mi rozciąganie w bezpieczny sposób przez internet:( reszta grup w zależnosci od przykurczów. U fizjoterapeuty oprócz prądzików i innych sranie w banie mozna sie leczyc - mianowicie kinezyterapia o to zapewne chodziło kradamowi. [...]

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-11-27 20:17:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gita, przeglądam ten wątek co jakiś czas i widzę, że w koło powtarzają się bardzo podobne problemy, padają te same pytania mimo, że odpowiedź jest na poprzedniej stronie. dlatego z tym zainteresowaniem i zaangażowaniem w lekturkę to bywa różnie. natomiast uważam, że gdyby każdy poświęcił chwilę na to banalne ćwiczenie to liczba byłyby wymierne [...]

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-12-03 17:41:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • No Dymy, troche rozsądniej piszesz, ale zapewniam Cię, że rozciąganie nie jest az tak ważne. Ćwiczyłam jogę przez 15 lat, więc rozciągałam mięsnie pleców, twoją kołyskę robiłam wielokrotnie, bo dla mnie to po prostu padangustha-dhanurasana http://www.flickr.com/photos/31409573@N02/3027267407/. Tak zrozumiałam z Twoich opisów. Mimo tych cwiczeń od [...]

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-12-03 22:37:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Mam spory problem. Zacznę od początku może. Przez 2 lata ćwiczyłem Taekwondo i nic mi nie dolegało, przerzuciłem się na Muay Thai na 4 miesiące i podczas tamtejszych treningów ćwicząc z partnerem cięższym odemnie, z powodu przeciążenia (jak sądziłem) zaczęły boleć mnie plecy(w ramach rozgrzewki noszenie partnera na barana). bo tonach [...]

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-12-04 00:11:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kodzak - z tymi lekarzami to jest tak, że aby wyciagnąć jakieś konstruktywne wnioski z ich diagnozy trzeba konsultować się z kilkoma. Najlepiej jeden po drugim, 4-5 różnych wizyt, koperta zdjęć RTG, rezonansów, etc. i marszruta po klinikach. Wyciągasz to, co powtarza każdy z nich. To co się potwierdza w 100% a nie domysły lekarza z większą lub [...]

    Odpowiedzi: 400 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-12-04 09:08:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening i diena na redukcję OTTO

    Post
    Trening dla początkujących

    Tamten plan jest monotonny, obciazajacy mocno dla CUN, a i wg mnie wcale nie taki idealny. Co do rozgrzewki to tak samo jak w cwiczeniach 5x5, taka sama progresja i pozniej te 3x5 staly ciezar. Łap moj obecny plan: Push pull + FBW . Duża intensywność. Pull 1 rdl hantlami 4x8 prog 2 hip thrust jedna noga na bosu 3x10 (bodyweight) 3 inverted rows [...]

    Odpowiedzi: 300 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-01-29 21:00:44 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Łydki !! !!

    Post
    Zdrowie i Uroda

    hehe... nie szukam na siłe problemów ;) jak wspomniałam kiedyś były dla mnie ogromną przeszkodą ale mi przeszło z przodu nie są takie straszne a z tyłu ich nie widzę więc może dlatego xD tylko poprostu chciałam się dowiedzieć czy wogóle są jakie kolwiek szanse na ich wysmuklenie... ale jak widać najgorsze jest to że trudno znaleźć coś, żeby nie [...]

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 11952 Data: 2008-12-29 19:23:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Łydki !! !!

    Post
    Zdrowie i Uroda

    nie chodzi o rozciąganie w drugą ztronę tylko o efekt ćwiczeń :) tak dla sprostowania... a o rozciąganiu pisałam 2 entery niżej, więc nie wiem czemu tak dziwnie zostało to odczytane...

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 11952 Data: 2008-12-29 19:51:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Łydki !! !!

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Spoko. Tez bardzo chętnie poczytam opinie, bo błądze po omacku w sprawie tych łydek. Kiedyś w jakimś pisemku poświęconym tematyce fitness ktos zadał takie pytanie ekspertowi. Ekspert nic więcej nie poradził, oprócz rozciąganie i ograniczenia niektórycg sportów. No, jeszcze jakies pierdoły o akceptacji siebie, ale konkretne metody na wyszczuplenie [...]

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 11952 Data: 2008-12-29 22:40:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Łydki !! !!

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Jeśli chodzi o łydki to przyczyną tego że masz duże to chyba od roweru bo moja koleżanka ma to samo. Jeśli chce je zmniejszyć to zależy, jak masz dużo tłuszczu na łydkach to wystarczy pobiegać ale nie szybko tylko jak najdłużej i nierób żadnych ćwiczeń typu wspięcia na łydka bo od tego na pewno nie będą mniejsze wiem bo chodzę na siłkę i robie [...]

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 11952 Data: 2009-01-01 21:32:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót po półrocznej przerwie

    Post
    Trening dla początkujących

    Przyjacielu jako musisz wiedzieć że rozgrzewka najczęściej jest pojmowana zbyt "płytko" większość myśli że wystarczy chwile pomachać ramionami i jest ok a tutaj sprawa nie jest taka prosta dobrze przeprowadzona rozgrzewka powinna się składac z 3 części 1) rozgrzewka ogólna i tutaj można zaliczyć wysiłek tlenowy/aerobowy ale długości ok [...]

    Odpowiedzi: 108 Ilość wyświetleń: 10844 Data: 2008-07-01 00:02:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chcę schudnąć. 188 cm 120kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zacznij od biegania 4 x w tygodniu, najlepiej w godzinach wieczornych (długo po jedzeniu). Przykładowo: Ostatni posiłek o 18, bieganie o 22, rozciąganie i spać. Powinno stopniowo poprawić twoją sylwetke, zmotywować cie do schudnięcia i poprawić twoje samopoczucie. A jak się wkrecisz, poczytaj tematy podwieszone, zacznij (miarowo) stosować jakąś [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 10512 Data: 2009-07-09 01:27:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chcę schudnąć. 188 cm 120kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wczoraj przed śniadaniem ćwiczyłem 30 minut (brzuszki, skłony, skoki) Taka gimnastyka niewiele daje. Brzuszki w żadnym wypadku nie spalą ni tłuszczu z brzucha, a skłony też nie angażują za bardzo mięśni Twoja dieta to obecnie węgle, węgle, węgle i trochę białka, niewiele tłuszczy. Zupełne przeciwieństwo tego, co powinieneś jadać na redukcji. [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 10512 Data: 2009-07-09 12:28:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • http://www.sfd.pl/search.asp wpisz słowo: szpagat, sznurek, rozciąganie itp.. A napewno coś ciekawego znajdziesz dla siebie. No proszę czytelnik działu a nie wie jak szukać "Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2002-11-23 17:05:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)