Udałam się dzisiaj po dwóch tygodniach na siłownię. Zrobiłam trening, który znalazłam u Dotkizoz, która też zamykała szczelinę. Zastanawiałam się też nad treningiem z piłką dla średnio-zaawansowanych. Trening: 7 min rozgrzewka na orbitreku Dzień 1. 1. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 10x8kg 15x7kg 2. ściąganie drążka górnego do klatki [...]
Dzieki za wsparcie 5 tydzien treningowy 15A: 1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC 40 52 65 2 PRZYSIADY 40 52 65 2 WSPIECIA NA PALCE ZE SZTANGA (PO PROSTU DOLOZ 10KG DO WYNIKU Z PRZYSIADOW I ZROB MINIMUM 25POWT) 75 3 SERIA SKLADANA Z UNOSZENIA BOKIEM STOJAC I WYCISKANIA TYCH SAMYCH HANTLI 7 10 12 4 MLOTKI NAPRZEMIENNE W SUPERSERII Z: 8 [...]
Z całym szacunkiem: ponad 40 serii (widzę tyle "na oko") na dzień, 4 razy w tygodniu to przesada. Do tego jeszcze rozciąganie plus biegi... Skup się na tych SW (widzę, że sporo w tym siedzisz ), a siłownię dodaj przynajmniej "standardowo" (3x w tyg/12serii duże grupy/8serii małe). POZDRO
mikaaaa!!! ty żyjesz};-) foty na razie sobie daruję, różnicy nie ma ze str. 17 poza tym, że mam trochę mniej wydęty brzuch %-) Obli, jasne dodaję :-D 1 październik 2012 DNT 135b 80t 170ww suplementy: d3, pokrzywa, grin ti, kofeina /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/be358069bbd041fdb40378be03c79dfb.png Dziś miał być pod wieczór trening siłowy, jednak odpadł [...]
6 listopada 2012 DT 120b 90t 200ww suplementy: d3,o3,magnez, kofeina, grin ti, fervex /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/55b75ea0d73745f394bb9b4477f2360a.png Trening, ale lipny... MC - brak pasków, uchwyt puszczał 5x 43,48,53,58,63(na raty 2+3) Przysiad przedni z zarzutu robiony po raz pierwszy - nie liczyłam powtórzeń, był większy zakres robiłam póki się [...]
dzięki dziewczyny };-) Tydzień I z IV 30.11.12 Rozgrzewka i ćw na mobilność stawów: (10min) Rozgrzewka stawów - wymachy, skręty, etc.. Skakanka Keg Drill, Skakanka Skill/ Strength: 15 minut ćwiczeń do Squat Clean sama sztanga i sztanga z małym obciążeniem WOD 5 rund: 15 wypadów chodzonych ze sztangą z przodu 60 skakanka czas: 9:02 Rozciąganie [...]
Oj dziewczyny, nie zazdrościć tylko próbować. To sobie trzeba wystać i wyćwiczyć, a jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz ;-) Sama często kończę w przewrocie, a próbuje rożnych elementów stania od ponad pół roku %-) Kot zrobił się ostatnio wyjątkowo irytujący gdy ćwiczę w domu, podchodzi pod skakankę, walczy z cieniem, zasłania telefon.... [...]
Marta, łatwiej się w nos trafić %-) Tydzień III z IV 12.12.12 Rozgrzewka i ćw na mobilność stawów: (10min) Skakanka 5 min Rozgrzewka stawów - wymachy, skręty, etc.. 10 Wall Extensions Bar/Lat Activations from Shoulder Prep Gymnastyka: 30 min nauki / po 10 min na ćwiczenie: Muscle-up Ring Row (transition) Stanie na rękach przy ścianie Ring Dips [...]
@Killing232 ja tam miałem taki przypadek, że przemądra pani doktor stwierdziła u mnie koklusz, a przepisałem się do innej i ta inna dała mi antybiotyk, no, ale przez ten jej antybiotyk miałem spadek płytek krwi, dwa tyg. w szpitalu {{:-(. No, ale to było jak ważyłem jakieś 50kg i byłem cherlawy %-). A z reguły teraźniejsi lekarze gdy pytam o [...]
Tak jak pisałem wczoraj nowy WOD: Dumbbell swing - 10 x 2 (obie ręce) obc.12,5 kg Lifts Thrusters - 10 obc. 25 kg Burpees pompka dynamit - 10 Brzuszki - 20 Dla rozgrzewki 10 min rowerka, rozciąganie itp. Jestem na siebie zły bo wymiękłem po 3 seriach, zajęły mi 19 minut. Następnym razem muszę zrobić 4. Dzisiaj tylko rowerek i muszę pomyśleć nad [...]
W piątek udało się to, co nie udało się w środę. Dumbbell swing - 10 x 2 (obie ręce) obc.12,5 kg Lifts Thrusters - 10 obc. 25 kg Burpees pompka dynamit - 10 Brzuszki - 20 Dla rozgrzewki 10 min rowerka, rozciąganie itp. Udało się zrobić 4 serie, zajęło mi to 28 minut. Nawet nie było tragedii, całkiem przyjemnie mi się ćwiczyło... Co prawda [...]
Środa 10 min rozgrzewki - rowerek, rozciąganie itp. Dumbbell swing - 10 x 2 (obie ręce) obc.12,5 kg Lifts Thrusters - 10 obc. 25 kg Burpees pompka dynamit - 10 Brzuszki - 20 4 serie, czas 22,30 min. czyli minutę szybciej niż poprzednio. Czwartek Focus T25 AB Intervals - zamiast rowerka
Poniedziałek Rozgrzewka 10 minut - rowerek, rozciąganie itp. Pompki - 20 pajacyki - 30 pompki odwrotne - 20 unoszenie nóg w leżeniu ze sztangą - 20 4 serie zrobiłem w 17,30 więc dołożyłem jeszcze jedną. A więc 5 serii w czasie 22,30. Jutro meczyk więc przymusowe wolne. Pozdrawiam
Wtorek - mecz, czyli tylko trening gardła :) Środa 10 min rozgrzewki - rowerek, rozciąganie itp. Dumbbell swing - 10 x 2 (obie ręce) obc.12,5 kg Lifts Thrusters - 10 obc. 25 kg Burpees pompka dynamit - 10 Brzuszki - 20 4 serie zrobiłem w czasie podobnym jak ostatnio więc dołożyłem jeszcze jedną serię. Ta ostatnia była w żółwim tempie ale [...]
Poniedziałek Rozgrzewka 10 minut - rowerek, rozciąganie itp. Pompki - 20 pajacyki - 30 pompki odwrotne - 20 unoszenie nóg w leżeniu ze sztangą - 20 5 serii w czasie 22,05 ostatnio było 22,30 więc mały postęp jest. Od zeszłego tygodnia robię 6 treningów w tygodniu (3 swoje - CF i 3 żony - FocusT25) Pozdrawiam
Sobota i niedziela bez treningu - wyjazd. Poniedziałek Rozgrzewka 10 minut - rowerek, rozciąganie itp. Pompki - 20 pajacyki - 30 pompki odwrotne - 20 unoszenie nóg w leżeniu ze sztangą - 20 5 serii w czasie 21,00 ostatnio było 22,05 więc ciągle postęp jest.
OK. Minęło jakieś 6 tygodni ćwiczeń więc pora na pierwsze podsumowanie. Wczoraj postanowiłem wejść na wagę i złapać za centymetr... W nawiasie różnica od ostatniego pomiaru z sierpnia. Waga - 75 kg (-2) Pas - 94 cm (-1) Klatka - 104 (-2) Biceps - 34 (0) Udo - 52 (0) Biodra - 97 (-1) Przedramię - 27 (-1) Łydka - 36 (0) Zinterpretować tego nie [...]
Pabelo, dzięki za uwagi. Fajne postępy poczyniłeś, widziałem Twoje fotki. Ściągnąłem sobie ten P90X i to jest bardzo podobne do Focusa. Tu masz niby godzinę treningu ale są jakieś rozciągania, odpoczynki itp. a w Focusie jest niby 25 ale ciągłej jazdy bez żadnych przerw. Rozciąganie jest oddzielnie, po. Gdybym miał coś zmieniać to raczej do FBW [...]