ale to poniżej
14 września 2012
DT
150b 80t 200ww
suplementy: o3, witaminy, turmeric, ginkgo, kofeina, wytrawne %
+kalafior
+3 naleśniki mamy z mąki żytniej bo niechcący użyła mojej, bez cukru, ww podbije
TRENING
rozfrzewka: 10min trucht
INTERWAŁY: 4x 800m + 4x 50m czyli na rowerku x3 = 4x 2400m + 4x 150
2400m spokojnie/150m maksymalnie x 4
Czy dobrze zrozumiałam?
Dało to ogólnie 10200metrów. 25min co daje ok 20km/h - słabiutko
Poziom zwiększyłam +2 levele, bo nie lubię pedałować i nie czuć oporu.
Trening brzucha:
3x
1. turkish Get up po 5 na stone 5kg
2. V-ups x15
3. max podciagniec podchwytem x3/x3/x3
czas: 13:50
Następnym razem wezmę więcej do TGU. Robiłam wszystko na podłodze, bez jakiejś maty, na starym dywanie, bo ręcznik tylko przeszkadzał. Zdrapałam sobie trochę nogi, ale płakać nie będę, chyba, że jutro z zakwasów
Kiedyś mogłam się podciągnąć x8, ale już długi czas się nie podciągałam...
Jutro jednak jedziemy w poszukiwaniu piłki lekarskiej, z pożyczeniem niestety ciężko jest.
Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-09-14 18:47:34
what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪
PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html
PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html
dzieki ann przeszlo mi przez mysl ze mam je robic w ten sposob, ale juz bylam w trakcie, nastepnym razem bedzie dobrze. Wolalabym biegac w terenie. Musze jednak spedzic ta godzinke na silowni.
nic no... po to się trenuje, żeby było lepiej.
tak nawet po wyciskaniu mnie nie trzymało.
Co do przysiadu, mój musiał mi nałożyć ciężar na plecy, muszę mu trochę ułatwić i przykucnąć, ale dajemy radę. Trochę się tego bałam bo był po 3h snu i nie wiedziałam czy da radę prosto położyć tą sztangę, to wpłynęło trochę na moją pewność siebie i w trzecim powtórzeniu już mnie przechyliło w przód.
Ok.
