SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Wojtek - przygotowania jesień 2020

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    15.03.2018 Barki+Triceps 1. Wyciskanie sztangielek siedząc - 4x 2. Wyciskanie w górę trójkąta z wyc dolnego - 4x 3. Wznosy boczne jednorącz - 4x 4. Unoszenie sztangi pod brodę szeroko - 4x 5. Unoszenie hantli w przód - 4x 6. Wznosy boczne w opadzie + rozciąganie gumy (tył barku) - 4x 8. Prostowanie ramion na maszynie - 4x 9. Prostowanie ramion ze [...]

    Odpowiedzi: 3991 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-03-15 16:42:13 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • TRENING: A. Przysiad ze sztanga na plecach 15kg 2x12 B1. wyciskanie sztangi skos góra sztnaga 20/16 kg (?) 2x12 B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha 30 kg 2x12 C1. prostowanie nóg w siedzeniu 2x12 20kg, 2x12 15 kg C2. wznosy tułowia z opadu D. plank (1x ile dasz rade utrzymać) B1 już powinnam dorzucić ciężar, ale bałam sie, że te [...]

    Odpowiedzi: 208 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-16 19:20:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • no więc tak. wczoraj nie poszłam na łyżwy (jak to robie w soboty), bo lodowisko jest niekryte, a było okrutnie zimno. i...wczoraj piłam, wino. niestety, całą butelkę. co do dzisiejszego treningu to owszem, był. tylko coś mnie zamroczyło i nie robiłam notatek, ale spróbuje odtworzyć conieco. 1. Dzień 2. 1. push press 5 x 8-10 60sek  2a. przysiad [...]

    Odpowiedzi: 208 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-01-26 17:04:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzisiejeszy trenig wykonany z większym obciążeniem. Założyłam na gryf najmniejsze ciężarki 2 x 1,25 kg. W sumie wyszło 4,8 kg na ciężarek. Narazie chyba wystarczy. Trenig wyglądał następująco: -ćwiczenia na szczelinę z treningu poporodowego -rozgrzewka - pajacyki, skakanka, wymachy ramion, -trening z piłką dla początkujących wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 123 Ilość wyświetleń: 16605 Data: 2013-04-12 21:41:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jestem po pierwszym treningu. Jednym słowem masakra, moja forma jest zerowa, albo jeszcze gorzej }:-( Trening A: Rozgrzewka 1. Brzuszki skośne (w oryginale wznosy nóg z leżenia) 2x15 (po 15 na każdą stronę) 2. Wspięcia na palce 2x15 3. Przysiady klasyczne z hantlami 2x15, obciążenie 4 kg (hantle 2x2kg) 4. Wejścia na ławkę z hantlami 2x15, [...]

    Odpowiedzi: 123 Ilość wyświetleń: 16605 Data: 2013-12-05 18:21:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zakwasy mam w nogach a wydawalo mi sie ze taki pikus te przysiady i marne obciazenia ale kamienne uda są dziś wieczorem basen 25 długości i rozciąganie

    Odpowiedzi: 1049 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-03 14:52:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Doberek 13.10.2010 Śr Trening link do poprzedniego http://www.sfd.pl/_Lejjla%2FDziennik%2FPo_redukcji_s.10_rekompozycja_na_relaksie%2F-t589264-s35.html#post3 Dzień A - nr 3 rozgrzewka 10 min orbi, drile itede, itepe A. przysiad ze sztanga na plecach B1.wyciskanie sztangi plaska * B2 wiosłowanie sztanga C1.prostowanie nóg w siedzeniu C2 [...]

    Odpowiedzi: 1049 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-10-14 07:16:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Śr 27.10.10 Trening link do poprzedniego :http://www.sfd.pl/_Lejjla%2FDziennik%2FPo_redukcji_s.10_rekompozycja_na_relaksie%2F-t589264-s38.html#post4 Dzień A - nr 6 rozgrzewka skakanka, drille. A. przysiad ze sztanga na plecach * B1.wyciskanie sztangi plaska ** B2 wiosłowanie sztanga *** C1.prostowanie nóg w siedzeniu C2 wznosy z opadu D. plank [...]

    Odpowiedzi: 1049 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-10-28 07:27:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zaległa wypiska sb 06.11.2010 SB Trening: link do poprzedniego http://www.sfd.pl/_Lejjla%2FDziennik%2FPo_redukcji_s.10_rekompozycja_na_relaksie%2F-t589264-s41.html#post1 Dzień A - nr 8 rozgrzewka skakanka, jump squat, wypady, arm drills. A. przysiad ze sztanga na plecach B1.wyciskanie sztangi plaska * B2 wiosłowanie sztanga C1.prostowanie nóg w [...]

    Odpowiedzi: 1049 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-11-07 20:47:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 10.11.10 Trening: zainspirowany jakimś blogiem o cw z kettlebells, którego teraz nie moge znalesc wszystko z hantla 10.kg two hand swing snatch lewa/prawa overhead squat lewa overhead squat prawa swing 1 seria kazde ćwiczenie przez 1 min, przerwy ok 15sec 2 jw. 3 seria każde ćwiczenie przez 2 min., przerwy ok 15sec. na koniec dumbel windmill [...]

    Odpowiedzi: 1049 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-11-10 21:16:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 15.11.10 PN Trening: Poszłam na siłownie z zamiarem zrobienia planowego Dzień B-9, a tu zonk . Prawie wszystkie hantle, wszystkie stojaki i większość obciążeń oraz 20kg sztangi wyjechały na jakieś zawody Dorwałam więc 10kg hantele i dawaj wytrzymke bardzo podobną do tej ostatniej, z tym ze bez minutnika wiec na powtórzenia a nie na czas [...]

    Odpowiedzi: 1049 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-11-16 08:44:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Marta - do krk to akurat osobiście mogłam dostarczać Święta, Święta i po świętach a zapas sałatek i śledzi został konkretny Pod względem trzymania michy - Święta na plus, ze "słodkiego" jadłam jedynie moje ciasta - wszystkie pp i z fruktoza, pieczone w małych foremkach, wiec i ilości nie mogły szkodzić. Sernik dyniowy wymiatał [...]

    Odpowiedzi: 1049 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-12-27 08:23:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • STANOFUSION - NOWOŚĆ

    Post
    Hi Tec Nutrition

    KILKA WSKAZÓWEK W TEMACIE PRZED-TRENINGOWEJ SUPLEMENTACJI Rozciąganie zimnej gumy może ją rozerwać w przeciwieństwie do rozgrzanej i elastycznej. Mięśnie, ścięgna i wiązadła muszą być rozgrzane aby podczas treningu nie dochodziło do nadmiernej ilości mikropęknięć, wywołujących stan zapalny i silny ból. Poza tym częste, skumulowane mikrourazy mogą [...]

    Odpowiedzi: 143 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-09-22 10:11:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Czikita007

    Post
    Trening dla początkujących

    14 luty SOBOTA TRENING 1. Przysiad przedni 5x8-10 (1min) 30kgX 15/ 40kg x8/ 50kg x 5/x5/x5 2a. Suwnica nogi neutralnie w srodku platformy 4x12-15 40/60/80/100 kg x 12 2b. Bułgarski 4x12-15 na noge (90sek) 10kg/10kg/15kg/15kg x12 3. Wypady na zmiane 3x8-10 na strone (1min) 10kgx 3 serie x ok 12 powt na nogę 4. MC PROSTE nogi 40kg x 10/10/8 [...]

    Odpowiedzi: 735 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-16 16:19:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Czikita007

    Post
    Trening dla początkujących

    Keb, Al };-) _____________ Nie pracowałam nigdy ze specjalistą od fizjoterapii. Lekarz rodzinny stwierdziła wtedy, że jeśli będę pilnować postawy i ćwiczyć to wada się skoryguje. Nigdy też nie miałam, żadnych przykurczów. Zawsze byłam bardzo elastyczna i porozciągana. Jednak jutro zaklepię sobie wizytę u fizjoterapeuty. Tak na wszelki wypadek. [...]

    Odpowiedzi: 735 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-16 19:50:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Czikita007

    Post
    Trening dla początkujących

    To ćwiczenie z linkami było zamiast uginania nog leząc. Chwilowo nie mam możliwości wykonywać tego ćwiczenia. Tak samo jak prostowania nóg siedząc. Jest taka końcówka dokręcana do jednej z ławek ale baaardzo niestabilna i niewygodna. Czy to jest glute ham raise? http://www.sweatlikeapig.com/wp-content/uploads/2012/11/GHR2.jpg O fajnie, że [...]

    Odpowiedzi: 735 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-18 19:12:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Czikita007

    Post
    Trening dla początkujących

    ehh... selfie do lustra są takie fajne}:-( wystarczy fajnie stanąć, coś tam napiąć i jest, a jak sie luzem stoi to śmiech |-) missInvincible bo wiesz fajnie wyglądał ten trening %-) carrramba nie, a powinnam?@-| rion dzięki za oblookanie tych filmików, dostosuję się do wskazówek __________ Piątek DNT Miska już ne liczona, czysta. Dzień w [...]

    Odpowiedzi: 735 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-02 16:17:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Czikita007

    Post
    Trening dla początkujących

    Ronie, a myślisz, ze kto mnie na bułgara z deficytem namówił??%-) później to juz tyko szukałam sobie miejsca do siedzenie, byle by nie stać. Setti, chcę jednak w jakimś stopniu pozostać anonimowa;-) Al, Ty pamiętasz kiedy nawaliłaś. Ale spokojnie się gdzieś tam w Krk kiedyś zrobi ustawkę%-) Markoto, w bench press8-) * Tylko, że nie mój@-| [...]

    Odpowiedzi: 735 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-02 23:15:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Czikita007

    Post
    Trening dla początkujących

    Markoto, sny były ale nie anaboliczne, bardziej kardio}:-( ____________ 5 marca CZWARTEK Miałam dziś narzekać@-| ale się powstrzymam i zostawię na jakiś gorszy dzień. Chciałam ponarzekać, że nie rosnę, że progres jakiś słaby a tu proszę, wchodze na siłownię i na dzień dobry od trenera, który normalnie do mnie nie gada słyszę, że mi plecy urosły%-) [...]

    Odpowiedzi: 735 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-05 20:53:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Czikita007

    Post
    Trening dla początkujących

    8 kwietnia środa}:-( TRENING Rano po śniadaniu godz. 8.30 rozgrzewka: 0a. pompki zwykłe 3x10 1. Wyciskanie sztangi płasko 4x8-10 (1min) r:20/30kg x 15/35kg x 12/40kg x 8/42,5kg x 6/ 45 kg x 3 r:20/30kg x 15/35kg x 12/40kg x 8/42,5kg x 6/ 45 kg x 388-O 20/30/35/40 kg x 6/x5/x4 Bez progresu, ale przynajmniej bez regresu. Miałam dobrą asystę. [...]

    Odpowiedzi: 735 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-08 18:28:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)