SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

(L)Lejjla/Dziennik/Po redukcji(s.10)rekompozycja na relaksie(s.49,76)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54640
zouza, biore twoje uda i twoj wzrost


Wczorajszy trening to jazda na rowerze w terenie - 74km, HRśr 146. Nie było tak źle. Zauwazyłam tylko, że coraz czesciej boli mnie kolano.

Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2010-08-02 14:14:08

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
to zrob przerwe tydzien na odpoczynek by kolano mialo czas na regeneracje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54640
obliquesrower i bieganie zastapie basenem i znów zaczne łykać preparat z Olimpu na stawy
Mysle, ze wczoraj po prostu tempo w jakim pokonywałam trase dało mi w kość

Dziś piewrszy dzień nowego treningu, nie wiem czy to przez upał, czy z wrażenia ale zmachałam się jak dzika

serie/powtorzenia/obciazenie

1.Wykroki 3/10/2
2. Pile 4/15/6
3. przysiad i sklon 4/15/1,5
4. Prostowanie nog siedzac 4/12/9
5. Shoulder press 3/12/4
6. Unoszenie sztangielek bokiem 3/15/1.5
7. Odwrotne arnoldki 3/15/1,5

Ciężary w pierwszych 3 są do zwiększenia

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
10cm w pasie Niestrawności dostanę jak mnie ZAWIŚĆ będzie brała przy śniadaniu
Bardzo fajne spadki i plus w ogólnym wyglądzie sylwetki, widać różnicę

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
co to oznaczaja te cyferki przy nazwach cwiczen?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34046
serie/powtorzenia/obciazenie

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54640
zakwasy mam w nogach

a wydawalo mi sie ze taki pikus te przysiady i marne obciazenia
ale kamienne uda są
dziś wieczorem basen 25 długości i rozciąganie

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8241
Co do fotek...hmm już po 1 focie było widać, że brzuch to będzie Twoja mocna strona
Rower w terenie 74km??? czujesz mój zawistny oddech na plecach??

A jak zinterpretował Twoje wyniki morfologii lekarz? Pisałaś, że miałaś czerwone krwinki poniżej normy? Wspominałaś, że puchną Ci łydki i że jesteś zmęczona... nie jestem lekarzem ale opuchnięte i zmęczone łydki, opuchnięte palce nóg i dłoni, nawet powieki, ogólne zmęczenie to czasem objawy anemi lub sygnał, że coś złego się z tarczycą dzieje.

Powodów może być mnóstwo ale warto zwrócić uwagę na:
- żelazo w diecie (warto z witaminą C)
- wapń, potas, magnez (ale magnez i potas łykasz więc to nie to)
- picie odpowiednich ilości wody mineralnej (bo trochę tłuszczu spaliłaś a poza tym wprowadziłaś więcej białka w diecie więc musisz usuwać toksyny uwolnione z tłuszczu i kwas moczowy z przemian białka)
- i porządną regenerację
to takie moje banalne wskazówki, miałam problem z łydkami - strasznie to przeszkadzało w ćwiczeniu bo nogi były jak z ołowiu i przeszło jak zwiększyłam żelazo.
Powodzenia i dużo energii na treningach!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54640
terco dziekuje

co do wyników badań krwi, lekarka lekko mnie zbyła stwierdzając, ze nic nie wzbudza stanu alarmowego. Ponieważ trzeci raz zgłaszałam jej problem nóg dała mi jakąś ulotkę nt. niewydolności krażenia
zawsze mialam skłonność do lekkiej anemii i mama czesto poiła mnie domowym sokiem z buraków. Ciągle sobie obiecuje, że zaczne go robic

dzis uderzam klate i biceps na treningu

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8241
Ja nie jestem lekarzem i czasem rzeczywiście jesteśmy przewrażliwieni na punkcie swojego zdrowia (zwłaszcza osoby, które trenują i dbają o swoje ciało). Mnie lekarz też zbył, zrobiłam sama wyniki były kiepskie ale nie tragiczne więc olałam sprawę. Po dwóch latach dopiero trafiłam do lekarki bo czułam że puchnę - palce, nogi, powieki (czasem mi oczu nie było widać), mega zmęczenie. A wystarczyło wcześniej zadbać o dietę

Jak masz tendencję do anemii to jedz więcej wątróbki ma dużo żelaza i B12, mięso, żółtka jaj, ten sok buraczany to taki stary sposób na anemię naszych babć do tych produktów zawsze jakieś warzywa (witamina C poprawia przyswajanie żelaza). Dietę Ci Obli poprawia więc wygląda to wzorcowo:) Ale i tak zawsze warto robić co jakiś czas morfologię!

Sorka za ten mój wywód ale może akurat Ci pomoże:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ćwiczyć na siłowni? Porady i trening dla piłkarza.

Następny temat

Nowy cykl, nowy plan

electro
Polecane artykuły